کفاشيان: موفقيت فوتسال ايران در آسيا و جهان را مديون زحمات باشگاه‌ها هستيم
شماره خبر : 144536
نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: دنبال خود کفايي در سازمان ليگ‌فوتسال هستيم و مي خواهيم‌ بادر آمدزايي در سازمان ليگ به تيم‌ ملي فوتسال کمک کنيم.

نايب رئيس فدراسيون فوتبال در جلسه مديران عامل باشگاه هاي ليگ برتر فوتسال کشور گفت: ايران‌تنها کشور آسيا است که تيم ملي جوانان بانوان در اختيار دارد.در واقع موفقيت فوتسال ايران در آسيا و جهان را مديون زحمات باشگاهها هستيم.

او ادامه داد: مي خواهيم در فوتسال به استقلال مالي برسيم و 80 درصد درآمدها را به باشگاه ها اختصاص دهيم. هزينه و درآمدها مشخص شده است و خزانه داري کميته فوتسال آنها را به صورت شفاف اعلام مي کند. البته باشگاه ها هم بايد سمت استانداردسازي و شفاف سازي بروند.
کفاشيان بيان کرد: بسياري از باشگاه هاي فوتسال خصوصي هستند و تلاش آن ها سبب شده است تيم ملي به موفقيت هاي فعلي برسد. باشگاه ها مشکلات مالي زيادي داشتند اما به پيکر زمين افتاده آن ها لگد نزديم و سعي کرديم شرايطي را فراهم کنيم که باشگاه هاي خصوصي به تيمداري ادامه دهند. مي خواهيم در بحث آموزش مربيان هم اقدام هاي جدي انجام دهيم. از حمايت هاي مهدي تاج تشکر مي کنم و اميدوارم اين امر در سال آينده هم ادامه داشته باشد تا با درآمدزايي در فوتسال خرجمان از فدراسيون فوتبال جدا شود. به تيم بانوان پالايش نفت آبادان و تيم مردان سن ايچ ساوه براي صعود به ليگ برتر تبريک مي گويم.همچنين بايد به اهورا بهبهان هم براي صعود به ليگ برتر آقايان تبريک بگويم.
ارسال در: يکشنبه 20 اسفند ساعت 12:31 (1396/12/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن