بانوي قهرمان سه‌گانه کشور: ثابت کرديم با حجاب اسلامي هم مي‌توان مسابقه داد و قهرمان شد
شماره خبر : 144684
بانوي کشورمان پس از کسب عنوان قهرماني در مسابقات سه‌گانه ايران گفت: به رئيس اتحاديه جهاني سه گانه ثابت کردم که با حجاب مي‌توانيم مسابقه بدهيم و مشکلي از اين بابت نداريم.

ساناز پرهيزي اظهار داشت: مسابقات قهرماني کشور و ليگ در سطح خوبي برگزار شد. خدارا شاکرم که توانستم مزد زحماتم را بگيرم و برسکوي اول مسابقات قرار بگيرم.

وي افزود: مسابقات امروز در شرايطي برگزار شد که رئيس اتحاديه جهاني سه گانه از نزديک شاهد رقابت‌ها بود. به همين دليل شور و هيجان خاصي در مسابقات حاکم بود.

قهرمان سه گانه کشور ادامه داد: از قهرماني‌ام خوشحالم اما آنچه براي من مهم است رقابت با حجاب اسلامي مقابل رئيس اتحاديه جهاني سه گانه است. به او ثابت کرديم که رقابت با حجاب و پوشش اسلامي مشکلي براي‌مان ايجاد نمي‌کند و مي‌توانيم با همين حجاب در مسابقات بين المللي نيز به رقابت بپردازيم.

پرهيزي گفت: براي سومين بار عنوان قهرماني ليگ و مسابقات کشوري را به دست آوردم. اميدوارم فرصتي فراهم شود تا در بازي‌هاي آسيايي جاکارتا نيز حضور داشته باشم. اين توانايي را در خودم مي‌بينم که بتوانم در مسابقات بزرگ نيز به رقابت بپردازم.

وي اظهار داشت: با توجه به حضور کاسادو قول هاي خوبي در رابطه با تقويت رشته دوگانه و سه گانه داده شده است. اميدوارم در سال 97 تعداد مسابقات برون مرزي ما بيشتر شود و رکوردهاي بهتري را در آينده به ثبت برسانيم.

ارسال در: پنجشنبه 24 اسفند ساعت 12:50 (1396/12/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن