4 تکواندوکار ايران حريفان خود را شناختند
شماره خبر : 145240
دوازدهمين دوره رقابت‌هاي قهرماني نوجوانان جهان، از فردا (دوشنبه – 20 فروردين‌ماه) با برگزاري رقابت‌ها 4 وزن آغاز مي‌شود؛ کلي‌وند، حاجي عليزاده، لطفي و رستم‌نژاد به عنوان نخستين نمايندگان ايران بر روي شياپ‌چانگ مي‌روند.

دوازدهمين دوره مسابقات قهرماني نوجوانان جهان 2018 با حضور 950 هوگوپوش از 118 کشور از ساعت 12:30 فردا (دوشنبه – 20 فروردين‌ماه) در سالن "ساله کوارت" الحمامات آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

فردا (دوشنبه – 20 فروردين‌ماه) تکواندوکاران اوزان 42- و 44- کيلوگرم در گروه دختران و 45- و 48- کيلوگرم در گروه پسران به مبارزه با يکديگر مي‌پردازند که مبينا کلي‌وند (42- کيلوگرم)، مريم حاجي عليزاده (44- کيلوگرم)، حسين لطفي (45- کيلوگرم) و محمد رستم‌نژاد (48- کيلوگرم) نمايندگان کشورمان در اين روز هستند.

مبينا کلي‌وند هوگوپوش وزن 42- کيلوگرم کشورمان ابتدا با "آنجيه رودريگوئز" از کلمبيا مبارزه مي‌کند و در ادامه رو در روي "پوجا راغاو" هندوستاني قرار مي‌گيرد. (در اين وزن 36 تکواندوکار حضور دارد)

مريم حاجي عليزاده در وزن 44- کيلوگرم در نخستين گام بايد "آناستانسيا آرتامونوف"از روسيه قهرمان اروپا 2017 را شکست دهد و پس از آن "الينور گابريلين" سوئدي را از پيش رو بردارد. (در اين وزن 42 تکواندوکار حضور دارد)

حسين لطفي نماينده وزن 45- کيلوگرم در دور نخست با قرعه استراحت رو به رو است و پس از آن به مصاف برنده ديدار دانمارک و افغانستان مي‌رود. (در اين وزن 47 تکواندوکار حضور دارد)

اما در وزن 48- کيلوگرم؛ محمد رستم‌نژاد نماينده ايران است که در نخستين گام بايد "رامين غفوري" از افغانستان را شکست دهد و پس از آن در صورت برتري به مصاف "محمد لاچوري" بلژيکي مي‌رود. (در اين وزن 55 تکواندوکار حضور دارد)

گفتني است؛ هدايت تيم پسران برعهده وحيد عبدالهي به عنوان سرمربي، رشيد فتاحي و وحيد ناصري به عنوان مربي است. همچنين هدايت تيم دختران را فاطمه صفرپور به عنوان سرمربي، نيلوفر صفريان، سيده زهرا حسيني، زهرا باباخانلو به عنوان مربي اس

ارسال در: يکشنبه 19 فروردين ساعت 20:32 (1397/1/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن