رسول برنگردد؛ بني تميم سرپرست فدراسيون مي شود
شماره خبر : 145254
مجمع فدراسيون کشتي فرصت دوباره اي را براي بازگشت رييس مستعفي به اين فدراسيون تعيين کرد.

دومين مجمع فوق العاده فدراسيون کشتي امروز براي تعيين تکليف نهايي استعفاي رسول خادم و بازگشت يا عدم بازگشت او با حضور محمدرضا داورزني معاون وزير ورزش در آکادمي ملي المپيک تشکيل شد.


در حالي که رسول خادم در اين مجمع حاضر نبود، اعضا بار ديگر مخالفت خود را با استعفاي او اعلام کردند. اعضاي مجمع در نامه اي به وزير ورزش به رسول خادم تکليف کردند که به فدراسيون برگردد و نام گزينه اي براي سرپرستي مطرح نشد.


با اين حال محمدرضا داورزني، معاون وزير ورزش که بارها در طول مجمع از بلاتکليفي ادامه دار کشتي انتقاد کرد، در پايان نتيجه جلسه امروز را اينطور تشريح کرد: «به احترام نظر مجمع فدراسيون کشتي تا روز يکشنبه ?? فروردين منتظر بازگشت رسول خواهيم بود و انشاالله آقاي خادم بازگردد. چنانچه ايشان حضور پيدا نکرد، مطابق نظر مجمع بني تميم قانونا به عنوان سرپرست فدراسيون از وزارت ورزش حکم خواهد گرفت و کشتي از بلاتکليفي خارج مي شود و سرپرست ضمن اداره امور کشتي بلافاصله مقدمات برگزاري انتخابات رياست فدراسيون کشتي را مهيا مي کند. امشب به خادم زنگ مي زنم و اميدوارم آقاي خادم به احترام نظر مجمع بازگردد و کارش را شروع کند و ورزش کشور از حضورشان بهره ببرد.»


حميد بني تميم که حالا نامش به عنوان گزينه احتمالي سرپرستي فدراسيون مطرح شده، در اين باره مي گويد: « امروز تمام اعضاي مجمع متفق‌القول خادم را مکلف به بازگشت به فدراسيون کردند و اميدواريم اين اتفاق هر چه سريعتر رخ دهد. اميدواريم اين اتفاق هر چه سريعتر رخ دهد از طرفي در اساسنامه به صراحت اعلام شده است که نايب رئيس در صورت غياب رئيس فدراسيون تا سه ماه مي‌تواند وظايف او را انجام داد.»


بايد ديد با توجه به مهلت 6 روزه جديد و بلاتکليفي فدراسيون که بيش از 40 روز به طول انجاميده، رسول خادم حاضر به بازگشت مي شود يا خير

ارسال در: دوشنبه 20 فروردين ساعت 16:12 (1397/1/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن