حاشيه‌هاي روز پاياني رقابت‌هاي انتخابي تيم‌هاي ملي کشتي آزاد و فرنگي
شماره خبر : 146202
مرحله نهايي رقابت‌هاي انتخابي تيم‌هاي ملي کشتي آزاد و فرنگي درحالي امروز به پايان مي‌رسد که حواشي زيادي مانند روزهاي گذشته در اين مسابقات وجود داشت.

مرحله نهايي رقابت‌هاي انتخابي تيم‌هاي ملي کشتي آزاد و فرنگي براي شرکت در بازي‌هاي آسيايي 2018 اندونزي و رقابت‌هاي جهاني مجارستان از روز چهارشنبه در سالن شهداي هفتم تير تهران آغاز شده است و امروز (جمعه) با معرفي نفرات برتر به پايان خواهد رسيد.

حواشي اين مسابقات به شرح زير است:

*سالن قديمي شهداي هفتم تير در روز پاياني مسابقات، مملو از تماشاگر بود، به طوري که تقريبا تمام صندلي هاي سالن پُر بود.

*با حضور محمد ابراهيم سيف پور، رحيم علي آبادي، عسگري محمديان، علي اکبر حيدري و پرويز سيروس پور از پرفسور محمد آهنچي، يکي از پيشکسوتان کشتي ايران و قديمي ترين رئيس فدراسيون کشتي با اهدا لوح تقدير شد. تماشاگران هم يکصدا به تشويق اين پيشکسوت پرداختند و همراه با ساير پيشکسوتان دور افتخاري در سالن زدند.

*در مبارزه فينال دوم وزن 125 کيلوگرم بين يدالله محبي و پرويز هادي زماني که کشتي با نتيجه 3 بر يک به سود هادي خاتمه يافت، محمدحسن محبي، سرمربي اسبق تيم ملي کشتي آزاد و دارنده مدال هاي نقره و برنز جهان که مربي و عموي يدالله نيز هست از جايگاه تماشاگران براي اعتراض خود را به کنار تشک رساند و اعتراض بسيار شديدي به اردوان صاحب رئيس تشک داشت که با دخالت ماموران کنترل و به خارج از سالن هدايت شد.

*ارشک محبي پسرعموي يدالله محبي که اعتراضاتش روز گذشته نيز در ديدار مقدماتي وزن 125 کيلوگرم حاشيه ساز شده بود، اين بار نيز به طرز زشتي از جايگاه تماشاگران خود را به کنار تشک رساند و قصد داشت باز هم حاشيه درست کند که با اقدام به موقع و ممانعت ماموران نيروي انتظامي مواجه شد.

*همانند روز گذشته ماموران ستاد ملي مبارزه با دوپينگ (نادو) با حضور در سالن شهداي هفتم تير تهران از نفرات برتر پنج وزن نخست کشتي آزاد و فرنگي، تست دوپينگ گرفتند.

*بعد از پيروزي عليرضا گودرزي مقابل مجتبي گليج و کسب عنوان نخست وزن 97 کيلوگرم کشتي آزاد وي به طور زايد الوصفي به خوشحالي پرداخت. تعداد زيادي از تماشاگران حاضر در سالن که طبيعتا تهراني بودند به تشويق وي پرداختند، اما در مقابل تعدادي از علاقمندان مازندراني گليج را تشويق کردند. مازني ها بعد از پيروزي گودرزي به کنايه خواستار اخذ تست دوپينگ از اين کشتي گير شدند که باعث عصبانيت و ناراحتي گودرزي شد که با حضور به موقع رخش خورشيد، مربي تهران، وي به سرعت راهي رختکن شد.

*محسن کاوه مانند روزهاي گذشته در سالن حضور داشت و نظاره گر عملکرد کشتي گيران بود. وي در هنگام مسابقه گودرزي و گليج با حساسيت خاصي اين مسابقه را پيگيري مي‌کرد. بعد از اتمام اين مسابقه کاوه و همراهانش سالن را ترک کردند.

*رسول خادم، رئيس فدراسيون و سرمربي تيم ملي کشتي آزاد مانند روزهاي گذشته در بين تماشاگران نشسته است که برخي اوقات با درخواست آنها اقدام به گرفتن عکس يادگاري مي کرد.

ارسال در: جمعه 21 ارديبهشت ساعت 20:26 (1397/2/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن