نامه رسول خادم به کميته انضباطي
شماره خبر : 146255
پيرو برگزاري مرحله نهايي رقابت هاي انتخابي تيم هاي ملي کشتي آزاد و فرنگي رئيس فدراسيون کشتي، در نامه اي به رئيس کميته انضباطي و حقوقي از وي خواست علاوه بر بررسي رفتارهاي نابهنجار در کميته اخلاق و امور انضباطي رفتارهاي بهنجار و جوانمردانه نيز مورد بررسي قرار گيرد.

پيرو برگزاري مرحله نهايي رقابت هاي انتخابي تيم هاي ملي کشتي آزاد و فرنگي رئيس فدراسيون کشتي، در نامه اي به رئيس کميته انضباطي و حقوقي از وي خواست علاوه بر بررسي رفتارهاي نابهنجار در کميته اخلاق و امور انضباطي رفتارهاي بهنجار و جوانمردانه نيز مورد بررسي قرار گيرد و خوش اخلاقي و بد اخلاقي ها با آراي تشويقي و تنبيهي بنا به تشخيص اعضاي کميته انضباطي همراه باشد.

بنا بر اين گزارش در نامه خادم به شکري مصاديق رفتارهاي بهنجار و جوانمردانه در مسابقات انتخابي به شرح زير اعلام شده است:

1- حضور و انجام مسابقات فينال براي کسب دو پيروزي از سه مسابقه، از سوي حسن يزداني، عليرغم آسيب ديدگي دنده، پس از يک نوبت پيروزي بر رقيب فيناليست خود از مصاديق رفتار جوانمردانه بوده است. لازم به توضيح مي داند که حسن يزداني عليرغم توصيه برخي ازاطرافيان، مبني بر عدم ادامه مسابقات، و اعلام انصراف از دور دوم مسابقه با حريف مازنداراني خود، پيشنهاد مذکور را نپذيرفت و در فينال دوم نيز بر روي تشک حاضر شده و مسابقه خود را ادامه داد.احترام به قانون و احترام به حق ساير رقبا رفتار ارزشمندي بود که از جانب حسن يزداني در اين مسابقات ملاحظه شد.

2- رفتار جوانمردانه يداله محبي در کنار تنش هايي که از سوي نزديکان و هواداران وي پس از انجام دو مسابقه ايشان با پرويز هادي در فينال ملاحظه گرديد. مشاراليه عليرغم اينکه خود نيز به راي اعلام شده داوران معترض بود، اما در آرام کردن هواداران و تنش هايي که از سوي ايشان در اعتراض به آراي داوري دنبال مي گرديد، با نهايت سعه صدر رفتار بسيار ارزشمندي را در ان شرايط ملتهب انجام داد، که نميتوان بسادگي از آن گذشت.

3-رفتار ارزشمند محمد علي گرايي در کنترل مربي خود و جلوگيري از اقدامات تنش زايي که پس از کشتي مشاراليه با پژمان پشتام از سوي هوادارانش در حال شکل گيري بود.

ارسال در: يکشنبه 23 ارديبهشت ساعت 10:56 (1397/2/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن