کشتي قهرماني نوجوانان جهان|سه نماينده کشورمان به ديدار نيمه نهايي راه يافتند
شماره خبر : 146599
رحمان عموزاد خليلي، سيد عرفان جعفريان و عليرضا عبداللهي به مرحله نيمه نهايي روز مسابقات پنج وزن دوم کشتي آزاد نوجوانان جهان در کرواسي راه يافتند.

به نقل از روابط عمومي فدراسيون کشتي، مسابقات پنج وزن دوم رقابت هاي کشتي آزاد نوجوانان جهان از صبح امروز (سه شنبه) در شهر زاگرب کرواسي در حال برگزاري است که تاکنون کشتي گيران اوزان 45، 51 و 92 کيلوگرم راهي مرحله نيمه نهايي شده اند.

نتايج کشتي گيران کشورمان تاکنون به شرح زير است:

در وزن 45 کيلوگرم رحمان عموزاد خليلي در دور نخست با نتيجه 12 بر صفر  توماس فيشر از سوئيس را شکست داد وي در دور بعد مقابل جيگور سارانتويا از مغولستان با نتيجه 11 بر صفر به پيروزي رسيد و راهي مرحله نيمه نهايي شد. وي در اين مرحله به مصاف احمد يوکسل از ترکيه مي رود.

در وزن 51 کيلوگرم  سيد عرفان جعفريان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل اسرائيل بايتازايف از روسيه با نتيجه 10 بر صفر به برتري رسيد وي در دور سوم مقابل اشرف کريم زادا از آذربايجان با نتيجه 10 بر صفر پيروز و راهي مرحله نيمه نهايي شد. جعفريان در اين مرحله با برنده کشتي گيران ژاپن و آمريکا کشتي مي گيرد.

در وزن 60 کيلوگرم علي اکبر فضلي در دور اول با علي بيگ علي بيگوف از بحرين را با نتيجه 9 بر يک شکست داد وي در دور دوم مقابل حمزه آلاجا از ترکيه با نتيجه 10 بر صفر مغلوب شد و بايد منتظر حضور اين حريف در ديدار فينال باشد تا وي نيز شانس ادامه کار براي کسب مدال برنز را بدست آورد.

 در وزن 71 کيلوگرم محمد نخودي در دور نخست در دور دوم مقابل شينوسوکه سوواما از ژاپن با نتيجه 5 بر 3 مغلوب شد و با توجه به شکست کشتي گير ژاپني، نخودي از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 92 کيلوگرم عليرضا عبداللهي در دور اول يونس غفوراف از قزاقستان را با نتيجه 10 بر صفر شکست داد. وي در دور دوم نيز با نتيجه 2 بر صفر از سد آلبرت جيمز فراري از آمريکا گذشت و در دور سوم مقابل مونو داهيا از هند با نتيجه 10 بر صفر پيروز شد و به مرحله نيمه نهايي رفت. وي در اين مرحله با يوهانس ماير از آلمان مي رود.

رقابت هاي نيمه نهايي اوزان فوق امشب برگزار مي شود و نفرات راه يافته به ديدار فينال، رده بندي و شانس مجدد فردا (چهارشنبه) پس از وزن کشي مجدد به کار خود ادامه خواهند داد.

ارسال در: سه شنبه 12 تير ساعت 18:26 (1397/4/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن