رضايي: گروه‌مان در بازي‌هاي آسيايي نرمال است/ تلاش مي‌کنيم تا بهترين نتيجه را بگيريم
شماره خبر : 146756
مربي تيم ملي واترپلوي کشورمان گروه اين تيم در مسابقات واترپلوي بازي‌هاي آسيايي 2018 را نرمال توصيف کرد.

وحيد رضايي ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: طبق جدول قرعه‌کشي مسابقات واترپلو در بازي‌هاي آسيايي با تيم‌هاي قزاقستان، کره جنوبي و سنگاپور همگروه شديم. از ديد ما اين گروه نرمال است. کلاً تيم اول آسيا در دو گروه تقسيم شده‌اند.

وي در ادامه افزود: براي رويارويي با حريفان خود برنامه‌ريزي کرده‌ايم. تاحدودي از حريفان خود شناخت داريم، اما با توجه به اينکه تيم کره چند سالي در مسابقات حضور نداشته است، شناختي زيادي از اين تيم نداريم.

مربي تيم ملي واترپلوي کشورمان همچنين خاطر نشان کرد: رقابت‌هاي واترپلوي بازي‌هاي آسيايي با حضور 9 تيم برگزار مي‌شود که اين نشان مي‌دهد رقابت‌هاي امسال بسيار پررنگ‌تر از دوره‌هاي قبل است و به طور حتم تيم‌ها با آمادگي کامل در مسابقات حاضر خواهند شد.

رضايي يادآور شد: شرايط بازيکنان تيم ملي از هر لحاظ خوب است. اين روزها تمرينات پرفشاري را پشت سر مي‌گذاريم و بازيکنان سخت تلاش مي‌کنند. پيش از شروع بازي‌هاي آسيايي اردوي آماده‌سازي را در سنگاپور داريم و از همان‌جا عازم جاکارتا مي‌شويم.

وي تصريح کرد: در شرايطي خود را براي بازي‌هاي آسيايي آماده مي‌کنيم که توقعات از واترپلو به نسبت قبل بالاتر رفته است. تمام تلاش خود را به کار مي‌گيريم تا بهترين نتيجه را کسب کنيم. اميدوارم بازيکنان نيز مزد زحمات خود را بگيرند.

ارسال در: سه شنبه 19 تير ساعت 11:10 (1397/4/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن