اردوي پارس جنوبي در اوکراين لغو شد
شماره خبر : 146800
اردوي تيم فوتبال پارس جنوبي جم در اوکراين لغو شد.

تيم فوتبال پارس جنوبي جم براي حضور هر چه بهتر در ليگ هجدهم از حدود يک ماه پيش، اردوي پيش‌فصل خودش را در تهران آغاز کرد. همچنين مسئولان اين تيم با دعوتنامه‌اي که براي حضور در يک تورنمنت چهار جانبه در اوکراين براي آن‌ها آمده بود، قصد داشتند تا به اين کشور سفر کنند. به همين دليل آن‌ها براي گرفتن مجوزهاي لازم از شوراي برون‌مرزي وزارت ورزش و جوانان و تامين ارز مورد نياز براي سفر به اوکراين دست به کار شدند اما در نهايت مجوزهاي لازم براي اين سفر صادر نشد تا با عدم تامين ارز مورد نياز براي اردوي اوکراين، اين سفر لغو شود.

تيم فوتبال پارس جنوبي قرار بود که اول هفته راهي اوکراين شود اما پس از اينکه نتوانستند در ابتداي هفته به اوکراين سفر کنند، در تلاش بودند تا با چند روز تاخير راهي اين کشور شوند اما در نهايت موفق به اين کار نشدند تا اردوي اوکراين لغو شود.

پارس جنوبي پس از لغو اين اردو همچنان در تهران در حال تمرين است و چند بازي تدارکاتي را جايگزين تورنمنت چهارجانبه اوکراين کرد. آنها در اين هفته به مصاف تيم‌ملي فوتبال اميد و صنعت نفت آبادان رفتند که به ترتيب با نتيجه 3 بر 2 و 4 بر 2 اين دو تيم را شکست دادند.

همچنين شاگردان تارتار امروز (پنجشنبه) در ديداري تدارکاتي به مصاف مس کرمان مي‌روند.


@navaddaily

ارسال در: پنجشنبه 21 تير ساعت 14:44 (1397/4/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن