اعتراف رونالدو؛ پول دادم اما نه حق السکوت!
شماره خبر : 148621
پرونده اتهام کريستيانو رونالدو به تجاوز به کاترين مايورگا وارد مرحله جديدي شده است.

بعد از انتشار گزارش نشريه اشپيگل در خصوص تجاوز کريستيانو رونالدو به کاترين مايورگا در سال 2009 در لاس وگاس، اين پرونده دوباره به جريان افتاده است و حالا پيتر کريستنسن وکيل جديد ستاره پرتغالي در اين پرونده، پرداخت مبلغ 375 هزار دلار در سال 2010 از سوي رونالدو به کاترين مايورگا را تاييد کرده است.

 

 

نشريه اشپيگل چند روز بعد از فاش کردن پرونده، اسنادي منتشر کرد که نشان مي دهد رونالدو مبلغي را به عنوان حق السکوت به کاترين مايورگا پرداخت کرده اما وکيل رونالدو عليرغم پذيرش اين اتفاق، ادعا مي کند اين رقم نه به دليل پذيرش گناه و به عنوان حق السکوت، بلکه براي پايان گرفتن ماجرا پرداخت شده است.

 

طبق ادعاي وکيل، رونالدو حس کرده که اين شايعات ممکن است به شهرت و وجهه او در جهان فوتبال ضربه وارد کند و به همين دليل راضي به پرداخت 375 هزار دلار شده اما اين به معناي پذيرش اتهام نبوده است؛ ادعايي که اشپيگل معتقد است صحت ندارد.

 

نشريه آلماني اسنادي منتشر کرد که در آن رونالدو اعتراف کرده عليرغم ناضايتي مايورگا و درخواست وي براي توقف ماجرا، اين اتفاق رخ نداده اما ستاره پرتغالي آنها را جعلي دانسته و مي خواهد از اشپيگل شکايت کند.

ارسال در: پنجشنبه 19 مهر ساعت 23:31 (1397/7/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن