ماسک اکسيژن براي ولبک بعد از مصدوميت (عکس)
شماره خبر : 149070
دني ولبک، مهاجم آرسنال، در نيمه اول ديدار امشب تيمش مقابل اسپورتينگ ليسبون، به شدت آسيب ديد و از بازي خارج شد.

توپچي ها امشب در چهارمين ديدارشان در رقابت هاي اين فصل ليگ اروپا، ميزبان اسپورتينگ ليسبون هستند. آنها در ديدار رفت توانستند با تک گل دني ولبک، حريفان پرتغالي را شکست بدهند اما اين مهاجم باتجربه در ديدار امشب نه تنها موفق به گلزني نشد، که با بدشانسي، دچار يک مصدوميت شديد شد.

در ميانه هاي نيمه اول بود که ولبک در تلاش براي زدن ضربه سر در محوطه جريمه اسپورتينگ، فرودي نامناسب داشت و پاي راستش به شکل عجيبي دچار پيچيدگي شد؛ هرچند مشخص نشد که دچار شکستگي شده يا قوزک پاي راستش دررفته است.

اما ميزان مصدوميت او به حدي بود که ساير بازيکنان آرسنال از جمله متئو گوندوزي، دچار شوک شده بودند و داور هم بلافاصله کادر پزشکي آرسنال را فراخواند تا به وضعيت ولبک رسيدگي کنند. آنها هم با استفاده از ماسک اکسيژن و فيکس نگه داشتن پاي اين بازيکن، شرايط را براي انتقال او فراهم کردند و در لحظاتي بعد، او جاي خود را به پير امريک اوباميانگ داد.  

ولبک که در دوران حرفه اي اش بارها با مصدوميت هاي طولاني دست و پنجه نرم کرده، احتمالا بار ديگر براي ماه ها از ميادين دور خواهد بود. اين در حالي است که او در فهرست جديد گرت ساوتگيت براي ديدارهاي پيش روي تيم ملي انگليس قرار گرفته بود اما با اين شرايط، از اين فهرست خط خواهد خورد.

 

مارتين کيون، کاپيتان سابق آرسنال، که به عنوان کارشناس در شبکه بي تي اسپورت حضور دارد، گفت:" وقتي شما چنين اتفاقي را در زمين مي بينيد، هميشه شوکه کننده است. اين را مي توانيد از چهره بازيکنان ببينيد. او يکي از بهترين آدم هايي است که من در فوتبال ديده ام. او قلب و روح باشگاه است و بسيار بدشانس است که بار ديگر دچار مصدوميت شد."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال در: جمعه 18 آبان ساعت 13:12 (1397/8/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن