کي‌روش: منتظر بازي عراق و يمن مي‌مانيم !
شماره خبر : 150542
کارلوس کي روش سرمربي تيم ملي فوتبال ايران از مالکيت 70درصدي توپ در طول مسابقه کاملا راضي است.

از سالن کنفرانس ورزشگاه الوحده کي روش حرف هاي خود در نشست مطبوعاتي را با تمجيد از بازيکنان آغاز کرد و گفت: هر دوتيم براي صعود بازي کردند تا به دور بعد برسند. در نيمه اول توانستيم با بيش از هفتاد درصد مالکيت توپ کار را پيش ببريم و يک موقعيت هم به حريف ندهيم. بازيکنانم تلاش زيادي کشيدند تا به اين موفقيت برسيم.


وي افزود:
اگر مي توانستيم از فرصت هايمان بهتر استفاده کنيم در نيمه اول گل هاي بيشتري را به ثمر مي رسانديم تا با دو يا سه گل به رختکن برويم.


سرمربي تيم ملي فوتبال ايران درباره برد دو برصفر ملي پوشان افزود: وقتي نتوانستيم در نيمه اول گل هاي بيشتري به ثمر برسانيم و تيم ويتنام اعتماد به نفس پيدا کرد. آنها در نيمه دوم يک شوت زدند و تنها همين شوت را به سمت دروازه ايران زدند. آمار گوياي همه چيز است. امروز استراحت مي کنيم و از فردا براي عراق آماده مي شويم.


کي روش در خصوص برنامه آماده سازي تيم ملي براي بازي با عراق تصريح کرد: بازي با عراق هميشه خيلي مهم بوده است. تمام تمرکز ما براي اين ديدار است. هميشه ديدار پيش رو مهم ترين بازي ماست. تمام تمرکز. و روياي ما روي بازي با عراق است. منتظر نتيجه بازي امروز عراق و يمن مي مانيم. چون برايمان مهم است که استراتژي خودمان را در ايم باره تعيين کنيم. اما حالا وقت صحبت درباره بازي  با ويتنام است.

 

وي در ادامه درباره ريتم خوب ايران در اين تورنمنت اظهار داشت: همينطور است. بازيکنان هفت گل زدند و توقعات من را برآورده مي کنند. از آنها مي خواهند فشرده بازي کنند. اين سبک بازي را امارات و قطر و عربستان انجام نمي دهند. انها با فشردگي بالايي در ميانه ميدان بازي مي کنند. البته در نيمه دوم کمي عصباني تر بودند. چون مي خواستند گل هاي بيشتري را به ثمر برسانند. بازيکنانم خيلي خوب بودند و عملکردي را دارند که از آنها انتظار دارم.

ارسال در: شنبه 22 دي ساعت 17:06 (1397/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن