وقتي کي‌روش سکوها را به سردار نشان داد !
شماره خبر : 150543
مجيد جلالي کارشناس تلويزيوني ديدار ايران ـ ويتنام تنها نکته قابل انتقاد از کارلوس کي روش را بيرون کشيدن سردار آزمون عنوان کرد.

 اين تصميم کي روش در فاصله 15 دقيقه به اتمام بازي در شرايطي اجرايي شد که آزمون دو گل به ثمر رسانده و با انرژي خوبي مشغول بازي بود اما کي روش که مي خواست او را براي بازي بعدي حفظ کند تصميم به تعويضش گرفت و کريم انصاري فرد را جانشينش کرد.


آزمون در اين لحظه بعد از ديدن تابلوي تعويض اندکي زيرلب غرغر کرد و لحظه اي که دوربين روي صورتش فيکس شد، مشخص بود که از تعويضش ناراضي است. او حتي در زماني که با کريم انصاري فرد دست داد تا زمين را ترک کند خطاب به يکي از اعضاي کادرفني تيم ملي اعتراض تندتري به زبان آورد. در همين بين کارلوس کي روش که علاقه خاصي به آزمون دارد به پشت اين بازيکن زد و از او خواست که روي نيمکت برود و سر جاي خود بنشيند.


کي روش همچنين با ملايمت سکوها را به سردار نشان داد که البته مشخص نبود منظور او از اين کار چيست اما به نظر نمي رسيد که اين کار کي روش به منظور تهديد آزمون به سکونشيني باشد.


مجيد جلالي در پايان مسابقه در شبکه سه اعلام کرد تعويض سردار تنها انتقادي است که مي تواند از کي روش داشته باشد چراکه آزمون امروز بسيار با انگيزه و پرشور بازي مي کرد و ادامه کارش در زمين مي توانست منجر به کسب موقعيت هاي بيشتر و گلزني به سود ايران بشود.

ارسال در: شنبه 22 دي ساعت 17:12 (1397/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن