??? ???? ?????????? ?? ????
شماره خبر : 15144
?????? ?? ????? ?? ?????? ?? ?????? ????? ?????? ???: ??? ??? ??? ???? ?????????? ?? ?????? ??? ?????? ?? ???? ???.

صمد مرفاوي در گفت‌وگويي در خصوص صحبت‌هايي كه برخي مربيان استقلال عليه وي انجام دادند عنوان كرد: من نمي‌خواستم باعث ناراحتي كسي شوم. وقتي آقايان، سرمربي استقلال شدند هيچ چشم‌داشتي به اين تيم نداشتم و برايشان آرزوي موفقيت كردم اما با يك انتقاد كوچك من ناراحت مي‌شوند.
وي ادامه داد: بارسلونا در خانه‌اش مقابل حريف شكست مي‌خورد و گوارديولا خيلي راحت مي‌گويد كه بد بازي كرديم و باختيم اما وقتي صمد مرفاوي از نحوه بازي استقلال مقابل مس انتقاد مي‌كند آدم بدي مي‌شود. جالب است كه سال گذشته همين آقايان از من انتقاد مي‌كردند و ما حرفي نمي‌زديم اما حالا با يك حرف اين چنين بهم مي‌ريزند. حالا كه اين گونه است از قول من بنويسيد استقلال خوب بود، موقعيت‌هاي زيادي داشت، كرنر‌هاي فراواني زد و اصلا بهترين فوتبال يك دهه‌ اخير را بازي كرد. اين هم جواب آقايان كه خيالشان راحت شود.

مربي فصل گذشته تيم استقلال در خصوص صحبت‌هايي كه عليه مظلومي و خط دادن وي به ليدر‌ها مطرح كرده بود گفت: متاسفم كه از قول من اين گونه نوشته شد. اين مسئله را قويا تكذيب مي‌كنم و بايد بگويم منظورم اين نبود. فقط گفتم آقاي مظلومي به جاي آنكه حواسش به بازي باشد بيشتر به تماشاچيان استقلال بود كه چه شعارهايي مي‌دهند. ناراحتي من از آقاي مظلومي بود چون پس از پايان مسابقه مصاحبه كرد و گفت تساوي عادلانه‌ترين نتيجه اين بازي بود.
مرفاوي تصريح كرد: آقاي مظلومي؛ من خودم را متعلق به استقلال مي‌دانم و از اين تيم جدا نيستم. درست است كه در روز بازي، سرمربي مس بودم اما پس از پايان 90 دقيقه باز هم هوادار استقلال هستم و اگر مي‌بينيم اين تيم خوب بازي نمي‌كند مثل همه هواداران حق انتقاد دارم. اگر بد بوديد،‌ بگوييد بد بازي كرديم و خيال همه را راحت كنيد. چرا از من كه از تيم خودم انتقاد كردم ناراحت مي‌شويد. حالا هم مي‌گويم هيچ چشم داشتي به استقلال ندارم و اميدوار هستم بهترين نتايج را بگيريد.

مرفاوي در ادامه با انتقاد از بهتاش فريبا و اينكه گفته بود مرفاوي اگر مربي بود استقلال فصل پيش را قهرمان مي‌كرد، اظهار داشت: آقاي فريبا؛ بهتر است اول كارت تداركاتي مدد جباري را پس بدهي و بعدا راجع به من صحبت كني. آقاي فريبا؛ شما اول كارت مربيگري‌ات را بگير بعد درباره من حرف بزن.
سرمربي مس در ادامه درباره مصاحبه‌هاي اخير منصور پورحيدري گفت: آقاي پورحيدري؛ تو براي من عزيز و قابل احترامي ولي من فقط در خصوص آقاي مظلومي و مصاحبه ايشان پس از بازي حرف زدم و به هيچ كس توهين نكردم. اينكه شخصي مثل رضا رجبي عليه من مصاحبه مي‌كند برايم مهم نيست و اگر صبح تا شب بخواهد صفحات روزنامه‌ها را با اين حرف‌ها پر كند جوابي به او نمي‌دهم چون ايشان حق ندارد راجع من صحبت كند و اگر ادامه دهد از او شكايت خواهم كرد.

مرفاوي در خصوص اينكه با اين همه كش و قوس فكر مي‌كند چه تيمي مستحق برد بود؛ يادآور شد: نمي‌گويم بازي بايد با چه نتيجه‌اي تمام مي‌شد اما ما بايد برنده از زمين خارج مي‌شديم. كوچك و بزرگ ديدند كه سوار بر توپ و ميدان بوديم. حالا آقايان ناراحت شده‌اند و جبهه مي‌گيرند كه اين تقصير من نيست. من سرمربي مس كرمان بودم و دوست داشتم تيمم برنده شود. پس از پايان اين مسابقه هم دوباره هوادار استقلال شدم و تنها 90 دقيقه به تيم شهر كرمان در اين مسابقه فكر كردم و به دنبال موفقيتش بودم.

مرفاوي در خصوص فلمينگ كه از جايگاه ويژه اين ديدار را تماشا مي‌كرد و اينكه چه سمتي در باشگاه دارد گفت: ايشان هم مثل آقاي معيني كه در استقلال فعاليت مي‌كنند و به دنبال استعداديابي در تيم هاي پايه هستند به مس آمده و در تيم‌هاي پايه كار مي‌كند. مس كرمان مي‌خواهد در سال‌هاي آينده خودش بازيكن توليد كند و از خريد بازيكنان ديگر تيم‌ها بي‌نياز شود. اينكه مي‌گويند در كار ما دخالت مي‌كند صحت ندارد و مسئوليت فني تيم فوتبال مس كرمان بر عهده من است.
 

how to cheat your wife cheat on your spouse how to cheat your wife
why husbands cheat wife cheat why do married men cheat
rx pharmacy discount card go walgreens photo coupon 100 prints
prescription cards discount prescription drug cards 30 off cvs coupon
rx prescription coupons free prescription discount card new prescription coupons
acyclovir 800mg blog.tgworkshop.net thyroxine 100mcg
ارسال در: سه شنبه 23 شهريور ساعت 14:46 (1389/6/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن