???? ?????? ??? ?? ?? ??? ?????
شماره خبر : 15153
?? ????? ?????? ??? ???? ??? ????? ?? ????? ?? ??? ???? ???? ? ????? ????? ?? ?? ????? ???? ?? ?? ???? ??????? ???? ?????? ?? ?????? ??? ?? ?? ????? ??? ??????? ????? ?????? ???.

شب گذشته برنامه نود صحنه هاي جالبي از داربي دو تيم گيتي پسند و فولاد ماهان را به تصوير کشيد که به خصوص صحبتهاي وحيد شمسايي در مصاحبه هاي پس از پايان اين مسابقه، بسيار جنجالي بود. جالب اينکه نوع بيان و صحبتهاي شمسايي در مورد بازيکنان ملي پوش تيم مقابل تا حدي تحقيرآميز بود که فردوسي پور پس از پخش آيتم مربوط به مصاحبه هاي او در نطقي گفت: کلاً انگار شمسايي به جز خودش کس ديگري را نمي شناسد.
و اما نکات برجسته مصاحبه شمسايي با نود:

وحيد شمسايي ابتدا در وصف بازيکن ملي پوش تيم گيتي پسند يعني محمدرضا زحمتکش با اين عبارت که او را نمي شناسد گفت: همان بازيکني که موهاي کمي دارد!
شمسايي همچنين در قسمتي از صحبتهاي خود به اين نکته اشاره کرد که مصطفي نظري را نمي شناسد که البته عادل فردوسي پور پس از پايان آيتم مربوط به مصاحبه هاي داربي حساس فوتسال اين نکته را عنوان کرد که انگار شمسايي به جز خودش کس ديگري را نمي شناسد. اين در حالي است که همه علاقه مندان به ورزش نمايش خيره کننده نظري در ديدار با برزيل را در جام جهاني گذشته، هيچگاه از خاطر نخواهند برد.

همچنين اوج مصاحبه ي جنجالي شمسايي به زماني بازمي گشت که او در بخشي از صحبتهايش گفت: تمامي اين بازيکنان اين رفتارها را از گندشون ياد گرفتند که براي همه اهالي فوتسال مشخص است که منظور وحيد چه کسي بود.

گفتني است وحيد شمسايي در بخشي از صحبتهاي خودش به منش پهلواني بازيکناني نظير رضا رضايي کمال و رضا حيدريان هم اشاره کرد و از اينکه جوانترها اين رفتار را به دست فراموشي سپرده اند اظهار تاسف کرد!
 

women who cheat on husband sledaddicts.com why women cheat on men
women who cheat with married men reason why husband cheat how to tell if wife has cheated
what makes husbands cheat how to tell if wife has cheated women who love to cheat
diprolene 0.05% deltasone 5mg amoxicillin
ارسال در: سه شنبه 23 شهريور ساعت 15:23 (1389/6/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن