?????? ???? ?????? ? ?????? ?? ??? ????????
شماره خبر : 15157
???? ??? ??????? ???: ??? ??? ?????? ?????? ?????? ? ?????? ???? ?? ??? ????????? ??? ????? ?? ???? ????? ??????.

بهتاش فريبا درگفت‌وگو با فارس،‌  درخصوص اظهارات صمد مرفاوي عليه وي اظهار داشت: هر چه آقاي مرفاوي مي‌گويد درست است و هيچ عيبي ندارد. هميشه گفته‌ام هم‌صنف‌ها بايد حرمت همديگر را نگه دارند من هم اين كار را انجام مي‌دهم.
وي ادامه داد: زماني كه صمد مرفاوي مربي استقلال بود هميشه از او دفاع كردم و حامي‌اش بودم. حتي زمان مربيگري‌ام در زمان مربيگري قلعه‌نويي نيز از ايشان حمايت كردم و سعي مي‌كنم هر وقت بيرون مجموعه باشم عليه كسي موضع نگيرم و مثل يك هوادار حمايت كنم. تا آنجا كه به ياد دارم از مرفاوي حمايت كردم ولي اگر او حرمت بزرگتر و كوچكتر را نگه نمي‌دارد، خودش مي‌داند. مرفاوي بهتر است به مس و مسائل خودش فكر كند و اين تيم را به موفقيت برساند. من هم براي موفقيتش دعا مي‌كنم.
مربي استقلال در خصوص اينكه آيا از صحبت‌هاي مرفاوي ناراحت است يا خير، عنوان كرد: طبيعي است كه ناراحت باشم اما بهتر است برخوردي با ايشان نكنم.

فريبا در خصوص ديدار روز جمعه استقلال مقابل سايپا گفت: تمام بازي‌ها براي ما سخت است. همه تيم‌ها مقابل استقلال انگيزه دارند ولي ما در طول هفته تمرينات خوبي را پشت سر گذاشتيم و بچه‌ها از لحاظ بدني به شرايط مطلوبي رسيده‌اند. اميدوارم در ديدار مقابل سايپا هر 3 امتياز از آن تيم استقلال باشد.
 

women who cheat with married men link how to tell if wife has cheated
how do i know if my wife has cheated blog.sitters4charities.org how to catch a cheat
women looking to cheat I cheated on my girlfriend married men having affairs
ارسال در: سه شنبه 23 شهريور ساعت 16:09 (1389/6/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن