??????? ?? ?????? ?????? ?? ????? ????? !
شماره خبر : 15160
??????? ???? ?? ??? ????? ??? ????? ????????? ?? ?? ????? ??? ?????? ?? ?????? ????? ?? ?? ???? ??????????? ????? ?? ????? ????? ?? ??? ????? ?? ??????? ??? ???? ?????? ????? ??? ????? ????? ??? ?????? ?? ??? ????? ?? ??? ????.

به گزارش رجا، اما واقعيت ماجرا اين است که اين اگرچه سريال واقعيت جامعه فوتبال ايران را مطرح کرد اما تا حدود زيادي نيز بر بد اخلاقي‌هاي ستاره‌هاي کاغذي فوتبال ايران پرده انداخت چرا که اگر قرار به ذکر تمامي رفتارهاي اين طيف از جامعه ورزش بود ديگر كمتر کسي حاضر مي‌شد وقت خود را براي دنبال کردن رفتارهاي اين افراد تلف کند.
با اين حال، درست در روزهايي که همه از فوتبال پاک و رعايت اصول اخلاقي از سوي فوتباليست‌هاي ايران سخن مي‌گويند و افشاگري‌هاي بجاي رسانه ملي را غيرواقعي مي‎خوانند، خبري تکان دهنده باعث شد برگه‌ سياهي ديگري به پرونده بداخلاقي برخي ستاره‌هاي فوتبال اضافه شود تا شايد به واسطه اين اتفاق مدعيان فوتبال پاک کمي در اظهارنظرهاي خود تجديدنظر کنند و اين حقيقت را بپذيرند که فوتبال ايران آنچنان که مي‌گويند پاک نيست.

ماجراي افتضاح اخلاقي سه ستاره فوتبال ايران که در شب عيد فطر در حومه شهر تهران به وقوع پيوست، بيانگر اين حقيقت است که ستاره‌هاي کاغذي فوتبال ايران تنها از مسائل حرفه‌اي فوتبال دريافت رقم‌هاي ميليوني را آموخته‌اند.

ماجرا از اين قرار است که سه نفر از ستاره‌هاي يکي از تيم‌هاي مطرح پايتخت در شب عيد فطر براي شرکت در يک ميهماني شبانه راهي يکي از باغ‌هاي حومه تهران مي‌شوند که بر حسب اتفاق در اين ميهماني شبانه ميهماناني خاص هم حضور داشتند که از نظر اخلاقي و شرعي اساس اين ضيافت شبانه با حضور چنين ميهماناني زير سوال است!

هيجان حاکم بر اين ضيافت شبانه به قدري بالا بوده که همسايگان محل برگزاري اين ميهماني تصميم مي‌گيرند براي پايان دادن به اين ضيافت شرم‌آور با ماموران انتظامي منطقه مذکور تماس بگيرند. پس از اعلام ماجرا به پليس، ماموران نيروي انتظامي به محل برگزاري اين ضيافت مراجعه مي‌کنند و با مشاهده وضعيت نامناسب ميهمانان حاضر در اين پارتي شبانه شرکت کنندگان در آن را به منطقه انتظامي منتقل مي‌کنند، تا پس از تشکيل پرونده به مراجع قضايي تحويل شوند.

براساس گزارش‌هايي نيمه رسمي در بين دستگيرشدگان اين ميهماني شبانه سه بازيکن نام آشناي يک تيم تهراني هم حضور داشتند، اين بازيکنان که سابقه ارتکاب جرايم مشابهي را نيز دارند، بنا به صلاحديد مقام قضايي راهي منطقه انتظامي مي‌شوند.

اين بازيکنان از طريق يكي از نزديکان خود ماجراي دستگيري را به اطلاع مديران تيم و سرمربي تيم مذکور مي‌رسانند تا شايد با کمک آنها از اين مهلکه فرار کنند. آقاي مديرعامل در دسترس نيست از اين رو سرمربي تيم ليگ برتري با سند يکي از املاک خود راهي اين منطقه ييلاقي حومه تهران مي‌شود تا شايد بتواند سه بازيکن را که با تصميم وي جذب اين تيم تهراني شدند، از بازداشت خارج كند و ماجرا براي او و تيمش دردسرساز نشود.

پس از مراجعه حضوري آقاي سرمربي به منطقه انتظامي و پادرمياني براي رهايي بازيکنانش از بازداشت موقت، بازيکنان شب زنده‌دار! با قيد وثيقه آزاد مي‌شوند تا در زمان مشخص براي پاسخگويي به رفتار غير مسوولانه خود را به مراجع قضايي مراجعه کنند.

شايد آقاي سرمربي و مديرعامل از خواندن اين گزارش تعجب کنند اما براي اطلاع اين دوستان که خيلي تلاش کردند اين خبر رسانه‌اي نشود بايد گفت دوستان عزيز که سعي دارند خود و باشگاه مورد نظر خود را موجه جلوه دهند، ماه هميشه پشت ابر باقي نخواهد ماند.
 

did my girlfriend cheated on me open my girlfriend cheated on me what do i do
what makes husbands cheat how to tell if wife has cheated women who love to cheat
walgreens print coupon code click coupon code walgreens photo
walgreens prints walgreens in store photo coupons walgreens transfer prescription coupon
the best coupon websites open methods of abortion
ارسال در: سه شنبه 23 شهريور ساعت 16:25 (1389/6/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن