?????? ????? ???? ?? ?? ?? ??? ???????
شماره خبر : 19392
????? ?????? ??? ?????? ????? ?? ???? ????? ????? ???? ???? ???????? ?????? ??????? ???? ????? ???: ?????? ????? ? ????? ??????? ?? ??? ???? ???????.


رحمان رضايي در مورد خبر اخراجش از تمرينات تيم پيکان ضمن بيان مطلب فوق گفت: نمي‌دانم چه اتفاقي افتاده است زيرا من اصلا مصاحبه‌اي عليه کادر فني انجام نداده‌ام. البته مي‌خواهم بدانم و برايم ثابت شود با چه کسي و کجا مصاحبه کردم.

وي با بيان اينکه حداقل 20 سال در تيم‌هاي مختلف بازي کرده، تصريح کرد: عليدوستي چه زمانيکه بازيکن و کاپيتان بوده و چه مربي، هميشه فردي با اخلاق و با شخصيت بوده‌اند. من هم هيچوقت قداست، شخصيت و حرمت مربي‌ام را از بين نمي‌برم.

مدافع تيم فوتبال پيکان اضافه کرد: بدون تملق مي‌گويم با اين وضعيت هم براي ايشان و مديران باشگاه پيکان احترام قائل هستم. ضمن اينکه عليدوستي را نه به خاطر اينکه مربي من هستند، بلکه به خاطر شخصيت با ارزشي که دارد و جدا بحث فني از ديدگاه انساني هم برايم محترم هستند.

وي با بيان اينکه قطعا سوء تفاهم شده است، تاکيد کرد: آدمي نيستم که بخواهم مربي تيم را خراب کنم و همچنين اگر ايده‌اي داشته باشم، پشت سر افراد نمي‌گويم. من هيچگونه مشکلي با نظر مديران باشگاه هم ندارم و تاکنون هم با خودشان صحبت نکردم اما مطمئنم اين مشکل بزودي حل مي‌شود زيرا عليه کسي صحبت نکردم.

رضايي در پايان گفت: صددرصد تيم پيکان سقوط نخواهد کرد زيرا تيم خوبي است و شايد در دوران بحراني قرار دارد اما مطمئنا از اين شرايط خارج شده و به وضعيت ايده‌آلي در جدول رده‌‎بندي ليگ برتر دست پيدا خواهد کرد.

طبق اعلام محمود شيعي مديرعامل باشگاه پيکان قزوين رحمان رضايي و صابر ميرقرباني به دليل مصاحبه عليه کادرفني از اين تيم موقتا اخراج شده و حق حضور در تمرينات را ندارند.

 

free spy apps spy mobile to mobile spyware for cell phone
how many guys cheat floridafriendlyplants.com what makes women cheat
adult intimate sex stories sex stories cougars readers adult audio stories
women looking to cheat link married men having affairs
free prescription cards drugs coupons coupons for medication
pharmacy direct coupon read pharmacy coupons for new prescriptions
ارسال در: دوشنبه 25 بهمن ساعت 09:22 (1389/11/25)

????? ????? ? ????????? ????? ???? ( بازدیدها :955 ) ( دوشنبه 25 بهمن ساعت 09:15 )
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن