??????? ??? ??? ????? ?? ??????
شماره خبر : 19394
???? ?????: ????? ????? ??? ?? ?? ??? ???? ??? ??????. ?? ??????????? ?? ????? ????? ?????? ? ?? ???? ???? ????????? ?????????? ????? ?? ???? ???

سيدمهدي رحمتي در دربي اصفهان دروازه‌اش را بسته نگه داشت تا سپاهان در دربي اصفهان برنده از زمين بيرون بيايد. او هنگام پنالتي زدن هادي عقيلي ترجيح داد چشمانش را ببندد و به پشت برگردد و همين موضوع باعث شد تا رحمتي يكي از سوژه‌هاي دربي اصفهان باشد.

او  ابتدا در مورد بازي مي‌گويد:« به نظر من بازي سختي بود ولي خوشبختانه سه امتياز را گرفتيم. فكر مي‌كنم سپاهان مستحق برد بود و حتي در همان 20 دقيقه اول مي‌توانستيم دو گل بزنيم تا ديگر استرسي براي بازي نداشتيم ولي خوشحالم كه در مجموع همه چيز به سود ما تمام شد.»

رحمتي كه در پاسخ به اين سوال كه آيا سپاهان امسال قهرمان خواهد شد ادامه مي‌دهد:«‌ما هر سال جزو مدعيان قهرماني هستيم و امسال هم به چيزي جز بالا بردن جام فكر نمي‌كنيم. البته تيم‌هاي ديگر هم قهرماني را مي‌خواهند به همين دليل رقابت سختي بين تيم‌ها حاكم است. البته اميدوارم در نهايت ما قهرمان شويم.»

رحمتي در پاسخ به اين سوال كه چرا موقع پنالتي زدن عقيلي چشمانت را بستي و پشت به توپ كردي مي‌گويد:«‌ پنالتي‌هاي هادي سكته‌اي است و واقعا آدم را تا مرز سكته پيش مي‌برد. او پنالتي‌هايش را هميشه ريسکي مي‌زند و به همين دليل نمي‌توانم پنالتي‌هاي عقيلي را نگاه كنم. البته نكته اميدواركننده اين است كه اكثر پنالتي‌هاي او تبديل به گل مي‌شود.»

رحمتي در مورد حرف‌هايي كه خلعتبري در جريان مسابقه به او زد و واكنش تماشاگران روي سكوها مي‌گويد:« اتفاق خاصي نيفتاد و برخلاف مسائلي كه عنوان شده است حاشيه‌ايي به وجود نيامد. خلعتبري در آن لحظه نزديك من شد و به من گفت كه سيد نترس پنالتي عقيلي گل مي‌شود. او اين حرف را با لحن خاصي زد و من خنده‌ام گرفته بود.»
 

رحمتي در پايان حرف‌هايش در مورد مطالبي كه در وب سايت شخصي خود قرار داده بود و گفته بود كه بعضي از دروازه‌بان‌ها مي‌خواهند جاي او را در تيم ملي بگيرند، تأكيد مي‌كند:« حرف من اين است كه هر كس براي رسيدن به هدفش بايد زحمت بكشد. در ضمن معتقدم كه دروازه‌ تيم ملي و ديگر پست‌ها ملك شخصي هيچ كس نيست. اصلا مي‌خواهم بگويم بفرماييد، دروازه تيم ملي براي شما و نمي‌دانم بعضي‌ها دنبال چه مسائلي هستند. بعضي مواقع آنهايي صحبت مي‌كنند كه حتي در ليگ برتر به طور مرتب بازي نمي‌كنند و فكر مي‌كنند اينگونه حرف زدن چندان جالب نباشد.»
 

free spy apps spy mobile to mobile spyware for cell phone
did my girlfriend cheated on me blog.artistamobile.com my girlfriend cheated on me what do i do
beautiful women cheat site all wife cheat
wives that cheat tracyawheeler.com men and women
rx pharmacy discount card blog.smartofficecloud.com walgreens photo coupon 100 prints
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
prescription cards read 30 off cvs coupon
tadalafil 80mg link revia
acyclovir 800mg blog.tgworkshop.net thyroxine 100mcg
ارسال در: دوشنبه 25 بهمن ساعت 10:06 (1389/11/25)

?? ??? ????? ????????? ?? ????????? ?? ?? ??? ??? ( بازدیدها :2005 ) ( دوشنبه 25 بهمن ساعت 00:14 )
??? ?????? ???? ???? ??? ???! ( بازدیدها :1926 ) ( يکشنبه 24 بهمن ساعت 09:27 )
?????? ??????? ?????? ?? ?? ?? ??? ??? ( بازدیدها :1766 ) ( يکشنبه 24 بهمن ساعت 05:38 )
???? ?? ????? ?? ???? ??????? ?????? ????? ( بازدیدها :1514 ) ( يکشنبه 24 بهمن ساعت 09:16 )
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن