????? ????? ?? ???? ????? ?? ?????
شماره خبر : 19402
?? ?? ?????? ?????? ??????? ?? ???? ?? ??? ??? ????? ??? ??????? ??????? ?? ????? ?? ??? ?? ?????????? ????????? ??? ??? ??? ???? ???? ? ??????? ?? ?????? ?? ?????? ???? ????? ???? ?? ???? ?????? ????? ??? ??.

علي كفاشيان به سوالات مختلفي پيرامون انصراف كوئيروش از حضور در تيم ملي، آينده اين تيم و وضعيت هدايت تيم اميد پاسخ داد.

*‌ همه را با خبر انصراف كوئيروش از حضور در تيم ملي ايران شوكه كرديد.

-‌ خودمان هم چنين وضعيتي داشتيم همه شرايط آماده امضاي قرارداد كوئيروش با فدراسيون فوتبال بود. اما متاسفانه شب گذشته ايميل زد و گفت كه به دليل مشكلات خانوادگي نمي‌تواند به ايران بيايد. قرار شده ايميل او را روابط عمومي فدراسيون برروي سايت بگذارد. او از مهمان نوازي ايران هم تشكر كرد.

*‌ فكر مي‌كنيد چه اتفاقي افتاد كه او در لحظه آخر چنين تصميمي گرفت؟

- اين تصميم دو حالت بيشتر ندارد يا اينكه او پيشنهاد بهتري داشته يا اينكه جوسازي غربي‌ها عليه كشور ما او را از آمدن به ايران پشيمان كرده است. نمي‌دانم دليل او كدام يك از اين دو است اما فدراسيون فوتبال تمام تلاشش را انجام داد.

*‌ قبول داريد با شرايطي كه وجود دارد مربي بزرگ خارجي حاضر به حضور در ايران نمي‌شود؟

-‌ من هم اين حرف را قبول دارم. چندين بار اين را به وضوح ديدم. چند بار با مربيان بزرگ خارجي تماس گرفتيم و آنها صراحتا گفتند نمي‌آيند. وقتي كوئيروش به ايران آمده و خودش از نزديك شرايط را ديده و همه چيز از نگاه او عالي بوده چنين پاسخي به پيشنهاد ايران مي‌دهد تكليف ديگر مربيان كه به ايران نيامدند كه مشخص است.

*‌ اما به هر حال كوئيروش براي حضور در ايران براي خودش بازارگرمي كرد.

اگر او پيشنهاد بهتري نسبت به پيشنهاد ايران داشت بايد رقم پيشنهادي‌اش را در مذاكرات با ما بالا مي‌برد. اما اين چنين نشد و او با رقم پيشنهادي ما موافقت كرد. ما با تمام شرايط او موافقت كرديم. با او به توافق رسيديم كه چقدر مرخصي بگيرد. حتي محل اقامتش را هم به او نشان داديم. از كمپ هم راضي بود.شرايط تيم ملي را هم در بازي با روسيه ديد. حتي دستيارانش را به ما معرفي كرد. فكر مي‌كنم شايد مسايل داخلي كه با جوسازي رسانه‌هاي خارجي منعكس مي‌شود در تصميم او تاثيرگذار بوده است. به هر حال همه چيز آماده بود و نكته‌اي وجود نداشت كه بگوييم او به خاطر آن از آمدن به ايران پشيمان شد. او گفت ما را بيمه كنيد و ما هم پذيرفتيم . اين آخرين شرطي بود كه براي ما گذاشت و ما هم پذيرفتيم.

*حالا اين اتفاق افتاده است برنامه فدراسيون چيست؟

اولين برنامه مان اين است كه وضعيت تيم اميد را مشخص كنيم. براي انتخاب سرمربي تيم بزرگسالان زمان داريم. بايد گزينه‌هاي داخلي و خارجي‌مان را بررسي كنيم. اگر گزينه خوب خارجي پذيرفت به ايران بيايد شايد به دنبال مربي خارجي برويم اما اگر قرار باشد مربي متوسط خارجي به ايران بيايد قطعا اولويت با مربي داخلي است.

• تكليف تيم اميد چه مي‌شود؟ تيم اميد را به مربي داخلي مي‌دهيد يا خارجي؟

اولويت براي ما مربي داخلي است و از ابتدا هم روي مربي داخلي نظر داشتيم.

*‌ شايد بعد از اين اتفاقات سرخوردگي در جامعه فوتبال ايران به وجود بيايد، خودتان آينده را چطور مي‌بينيد؟

نبايد اينظور شود. نبايد نااميد شويم. ما تيم خوبي در اختيار داريم. بايد به همه دنيا ثابت كنيم كه مي‌توانيم روي پاي خود بايستيم. ما در مذاكره با كوئيروش حسن نيتمان را ثابت كرديم و نشان داديم كه به دنبال آوردن مربي بزرگ هستيم. اما واقعا شرايط سخت است. ما در اتوباني قرار داريم كه موانع زيادي در آن وجود دارد. من اعتقادم اين است كه مي‌توانيم با مربيان داخلي به نتايج خوب برسيم. ما مربيان خوبي داريم كه بهترين كلاسها را پشت سر گذاشتند. در اين مملكت وقتي اتم را جوانان شكافته‌اند كار سرمربيگري تيم ملي كار سختي نيست.

*‌ اينطور كه از صحبتهاي شما استنباط مي‌شود گزينه اصلي شما حضور مربي داخلي در تيم ملي است.

من خودم راغب‌تر هستم كه مربي داخلي براي تيم ملي انتخاب شود. اما بايد كميته فني تشكيل جلسه بدهد.

*‌ يكي از مواردي كه فدراسيون فوتبال در اين چند روزه با آن روبرو شده بحث بخشش بازيكنان محروم فوتبال و فوتسال پس از صحبتهاي سعيدلو با شريفي بوده است.

در مواردي كه پيشنهادهايي مطرح شود ما تصميم گيري مي‌كنيم، اين بار هم پيشنهاد شد به مناسبت دهه فجر كرار جاسم را ببخشيم كه ما اين پيشنهاد را عام ديديم تا خاص و تصميم گرفتيم بازيكنان محروم را به خاطر جشن انقلاب ببخشيم. بخشش 16 نفر بازيكن محروم كار ارزنده‌اي بود.

*‌ اما باشگاه شاهين بوشهر به بخشش كرار جاسم در آستانه بازي با تراكتورسازي اعتراض كرد.

نبايد فوتبال را در اين ببينيم كه با بودن يا نبودن يك بازيكن برد و باخت حادث مي‌شود.

*‌ اما قبول كنيد بخشش بازيكنان محروم پس از تماسهاي سعيدلو با شريفي شائبه عدم استقلال فدراسيون فوتبال را به وجود آورده است.

سعيدلو پس از آنكه تبريزي‌ها پيشنهاد دادند كه كرار جاسم بخشيده شود اين پيشنهاد را به فدراسيون فوتبال داد و چون اين مسئله خلاف مقرارت نبود ما آن را پذيرفتيم، اين طور نبود كه اجباري وجود داشته باشد بخشش بازيكنان محروم كارارزنده‌اي بود كه به پيشنهاد سازمان و با تصميم فدراسيون فوتبال انجام گرفت.
 

 

why do guys cheat on their girlfriends i cheated on my girlfriend and i want her back i want my girlfriend to cheat on me
how to tell if wife has cheated why women cheat on their husbands how to cheat on husband
sex stories older woman teenboy go short stories adult breastfeeding husband
walgreens coupon photo code site photo deals walgreens
albuterol (salbutamol) 2mg robertsuk.com keflex 750mg
ارسال در: دوشنبه 25 بهمن ساعت 23:24 (1389/11/25)

??? ??????? ??????? ?? ?? ????? ????? ??? ( بازدیدها :2616 ) ( دوشنبه 25 بهمن ساعت 23:04 )
?? ??? ?? ?? ?????? ?????? ????? ?????? ?? ????! ( بازدیدها :3111 ) ( دوشنبه 25 بهمن ساعت 22:57 )
??????? ?????? ??????!!! ( بازدیدها :3236 ) ( دوشنبه 25 بهمن ساعت 12:50 )
???? ????? ?? ???? ????? ??? ??? ( بازدیدها :3417 ) ( دوشنبه 25 بهمن ساعت 22:34 )
???? ??? ?? ??????? ( بازدیدها :2175 ) ( دوشنبه 25 بهمن ساعت 22:41 )
???? ?????? ?? ??? ??? ( بازدیدها :2699 ) ( دوشنبه 25 بهمن ساعت 22:54 )
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن