??????? ??? ????? ???? ??? ?????
شماره خبر : 32273
????? ????? ????? ??????? ???? ?? ?? ??????? ????? ????? ???.

در سايت شخصي احسان حدادي به وضعيت اخير او اشاره شده است که مشروح آن در ادامه مي آيد:

 

آن کساني که مدعي هستند کار ورزشکاران مدال آور را شخصا پيگيري مي کنند، در اين دو هفته اخير از احسان خبري دارند ؟ آيا از حال او خبر داريد ؟ مي دانيد کجاست و از کجا دارد خرج مي کند ؟ از کدام جيب هزينه درمان و جراحي گلويش را پرداخت کرده ؟

 

او که با هزينه شخصي به اين سفر رفته چه قدر مي تواند خودش خرج کند ؟ آيا نبايد از طريق رايزني ، به استقبال و ملاقات او مي رفتيد و به پيگيري کارهاي اين جوان سرزمين پاکمان ، ايران عزيز ، بپردازيد؟

 

ايميل که نمي زنيد ، تماس تلفني اصلا حرفش را نزنيد ، واقعا در اين فدراسيون بلند و بالا با اين همه خدم و حشم چه مي کنيد ؟ به کجا مي رويد ؟ چگونه قول مدال مي دهيد ؟ به جاي پرداختن به امور فدراسيون و قهرمانان، مشغول ساختن شايعه پرداخت رشوه پانزده ميليون توماني به ورزشکاران با غيرت تيم ملي ، بعد دست هاي پنهان پسر کفاشيان در فدراسيون ، حالا هم که خبر پناهنده شدن حدادي ...؟

 

به خودتان بياييد ، گاه گاهي از بيرون به اعمال خود نظر کنيد ، تا کي مي خواهيد فيلم بازي کنيد که ماچنان مي کنيم و چنين خواهيم کرد .

 

چرا سرپرست موقت فدراسيون جواب هيچ خبرگزاري در مورد حدادي را روشن نمي دهد؟ چون ظاهرا هزينه تلفن زدن به آلمان زيادي گران است . اين در حالي است که تمامي سفرهايشان را با بليت درجه 1 ( FIRST CLASS ) مي روند . آيا امور مربوط به قهرمانان مهم تر است يا تجملات آن هم در سالي که به گفته مقام معظم رهبري سال جهاد اقتصادي ناميده شده ...

 

درست است که حدادي خود شخصا خرج کند و ما سينه سپر کنيم که نتيجه برنامه ريزي ها و اقدامات درست ما بوده ؟

 

احسان لوزه هايش را عمل کرده ، او قبل تر بايد اين کار را مي کرد ولي به توصيه و اجبار دکترش در آلمان اين عمل را انجام داد . او در آلمان بستري است و نمي تواند بعد از اين جراحي چند روزي صحبت کند .

 

اما حالا اين شايعه شنيده مي‌شود که حدادي قصد پناهنده شدن در يک کشور بيگانه را دارد .

 

شما فکر مي کنيد چه کسي شروع کرده به پخش اين شايعه و چه کسي خوشحال مي شود از اينکه حدادي در ايران نباشد ؟ شروع کردند به شيوع شايعه اي که حدادي قصد بازگشت ندارد و در فکر پناهندگي است . آري ، همان هايي از رفتن احسان شاد و مسرور مي شوند که با کارشکني سفر درماني حدادي به آلمان را دو هفته به تعويق انداختند تا آخر سر با دخالت کميته ملي المپيک اين مهم انجام شد.

 

پيگير شويد که در کدام يک از اعزام هاي تيم ملي در کنار ورزشکاران در اکونومي کلاس نشسته اند تا دريابند در سفري 10 - 12 ساعته ورزشکاري با 190 سانتي متر قد و وزني بالاي 110 کيلوگرم چه حسي دارد .

 

حدادي در ايميلش از من خواست بگويم من عاشق ايرانم ، من عاشق پرچمم هستم و خودم را مديون خون شهدا ، همان قهرمانان واقعي مي دانم . من مشتي از خاک ايران را با دنيا دنيا پول عوض نمي کنم . حالا حالا ها براي ايران افتخار خواهم آفريد ، با دعاي خير مردم عزيزم .

 

women who cheat with married men reason women cheat how to tell if wife has cheated
women looking to cheat link married men having affairs
discount pharmacy walgreens promo pet rx coupons
my wife cheated on me now what blacktomflint.ca unfaithful spouse
ارسال در: دوشنبه 23 آبان ساعت 13:21 (1390/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن