???? ????? ????? ?? ??? ??? ???????? ?????
شماره خبر : 44778
????? ????? – ?????? ????? ???? ????? ? ???? ? ??? ??? ???? ?? ??? 2011 ???? ?????? ??? ?? ????? ??? ???? ????? ?? ?????? ??? ???????? ????? ???? ???.

به نقل از روابط عمومي فدراسيون دووميداني، با توجه به عملكرد موفقيت آميز احسان حدادي در رقابتهاي اخير پرتاب ديسك در گوشه و كنار دنيا، پرتابگر ايران از رده چهارم جدول رده بندي دنيا به رده دوم رسيد تا پس از رابرت هارتينگ در مكان دوم پرتاب ديسك دنيا قرار گيرد.

انجمن تخصصي آمار و اطلاعات دووميداني جهان كه زير نظر اتحاديه بين‌المللي فدراسيونهاي دووميداني (IAAF) فعاليت مي‌كند، در آخرين گزارش خود 20 امتياز به امتيازهاي حدادي پس از موفقيت در رقابتهاي ليگ الماس رم اضافه كرد تا وي به رده دوم رده‌بندي جهاني پرتاب ديسك برسد.

رده بندي برترين پرتابگران ديسك جهان
هم اكنون حدادي 1314 امتياز دارد و پس از هارتينگ 1363 امتيازي در مكان دوم است. او پيش از اين پس از الكنا و كانتر در مكان چهارم بود.

حدادي با اين امتياز در رده‌بندي همه رشته‌هاي دووميداني در جهان نيز به مكان 69 رسيد. اين در حالي است كه او پيش از اين در رده 102 جهان قرار داشت. در اين رده‌بندي نيز يوسين بولت با 1448 امتياز در صدر است.

همچنين حدادي در جدول رده‌بندي برترينهاي آسيا نيز از مكان پنجم به مكان سوم صعود كرده است. هم اكنون در بين همه دووميداني‌كاران آسيا، ژيانگ ليو – قهرمان جهان و المپيك در ماده 110 متر با مانع اول است و ژن وانگ نفر نخست رنكينگ پياده روي دنيا در مكان دوم قرار دارد.

i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
why husband cheat how many men have affairs women cheat because
how to cheat your wife link how to cheat your wife
how to cheat on wife read women cheat because
walgreens coupon photo code site photo deals walgreens
pharmacy direct coupon open pharmacy coupons for new prescriptions
albuterol (salbutamol) 2mg go keflex 750mg
ارسال در: دوشنبه 22 خرداد ساعت 12:01 (1391/3/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن