????? ???? ???? ??? ??? ?????? ??
شماره خبر : 48822
????? ????? ?? ???? ??? ?????? ?? ????? ??? ???? ????? ????? ?????????? ??? ????? ?? ???? ?? ????.

نخستين مدال آور المپيکي دو و ميداني ايران به محض ورود به تهران عازم تبريز شد تا همراه با يکي از دوستانش به مناطق زلزله زده آذربايجان برود. او در اين باره به خبرآنلاين مي گويد:« راستش من 4 ماهي مي شود که دور از خانواده ام هستم. ديشب تا حالا در کنارشان بودم ، حالا هم فکر مي کنم خيلي براي شان سخت نباشد که 2 روز هم ديرتر به جمع شان برگردم. واقعا مي خواهم خيلي زود بروم تبريز و از آنجا ببينم که تا کجا مي شود پيش برويم. مقصدمان اهر ، هريس و ورزقان است. مي خواهم بروم و در کنار اسيب ديدگان زلزله باشم ، در کنار بازماندگان اين فاجعه تلخ. مي خواهم از نزديک به آنها تسليت بگويم حتي اگر شده کار کوچکي براي کمک به آنها انجام بدهم.»

او ادامه مي دهد:«مردم در آن مناطق ، الان مهم ترين نيازشان روحيه است. کاش مي شد همه بچه هاي مدال آور مي آمدند تا در کنار هم ، يک گروه باشيم که به اين مناطق مي رويم. حتي اگر حضورمان در کنارشان به اندازه يک لبخند روي لبان شان باشد ، خيلي با ارزش تر از هر مدالي است. چون امکان برنامه ريزي نبود ، از همان جا که مي آمدم تصميم گرفتم به محض ورود به تهران به سمت مناطق زلزله زده بروم. شايد باقي بچه ها هم تصميم بگيرند تا در کنار اين خانواده ها باشند. »

احسان اما به محض ورود به تهران مدالش را به کودکان سرطاني هديه داد. هدف اين قهرمان کشورمان از تصميمش چه بوده؟؛«حقيقتش اين است که در اين سال ها ، مشکل بچه هاي مبتلا به سرطان ، بزرگترين دغدغه ام بوده. هر بار يادشان مي افتم ، اينکه اين بچه هاي معصوم و بي گناه مثل دسته هاي گل پر پر مي شوند ، جگرم را مي سوزاند. بارها درباره شان شنيدم . اينکه امروز به ديدن شان مي روي ، معصومانه نگاهت مي کنند و روز بعدش در بين مان نيستند. هميشه مي گويم خدايا همه اين بچه ها را شفا بده. اين بچه هاي بيگناه را خيلي دوست دارم. واقعا اعتقادم اين است که اگر موفقيتي به دست آوردم به واسطه دعاهاي همين بچه ها بوده است.»

استقبال از احسان حدادي اين بار باشکوه تر از هميشه بود. اين بار ديگر او غريبانه به تهران برنگشت؛« خيلي ممنونم از مردمي که آمدند فرودگاه. در ساعتي که اگر خودم بودم مي گرفتم مي خوابيدم ، حسين توکلي قهرمان المپيک با خضورش مرا شوکه کرد. واقعا ممنون او هستم ، حضورش خيلي برايم ارزش داشت. من از حسين توکلي ، عليرضا حيدري خيلي درباره المپيک پرسيده بودم. خيلي چيزها از آنها ياد گرفتم. اين مدال پشتوانه اي قوي داشت. مدال دو و ميداني يک تيم مي خواهد و من در اين يکسال تيمي واقعي در کنارم داشتم. همه ما از فدراسيون تا مربي خوبم که با 82 سال سن ، همه کار براي موفقيتم کرد.»
 

wives that cheat tracyawheeler.com men and women
walgreens print coupon code click coupon code walgreens photo
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
metronidazole 400mg betamethasone 0.12% synthroid bottle
ارسال در: سه شنبه 24 مرداد ساعت 13:20 (1391/5/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن