????????? ??? ??? ????????? ????? ? ?????? ?? ???????????
شماره خبر : 53593
??????? ????????? ???? ?? ?????? ???? ????????? ??????? ???? ??????? ?? ?????? ????? ???? ???? ? ?? ???? ?? ????? ???? ????????? ?? ???????? ?????? ? ???? ??? ?????? ?? ?? ??? ???? ????? ? ???? ???? ?????? ????????? ?? ?????.

 

هادي خناري نژاد در گفت‌وگو با ايسنا، درباره آخرين وضعيت آمادگي تيم ملي اظهار کرد: ما يک ماه در اردو بوديم که زمان اندکي بود، فدراسيون بودجه براي اردوهاي بيشتر نداشت. البته وضعيت همه فدراسيون‌ها همين است و در شرايط سختي به سر مي برند. ژيمناستيک رشته اي است که در طولاني مدت به قهرمان مي‌رسي. مربي اوکرايني هم در طول اين مدت 20 روز به آموزش حرکات جديد پرداخت و 10 روز هم براي تثبيت آن زمان گذشت.
 


وي با بيان اين که فکر نمي‌کنم در رقابت‌هاي قهرماني آسيا نتيجه‌ مورد انتظار گرفته شود، تصريح کرد: يکي از ژيمناستها اولين تجربه آسيايي را کسب مي‌کند. ساير نفرات هم خوب هستند. اما به آمادگي کافي نرسيدند. من هم در ماده دار حلقه که رشته تخصصي ام هست شرايط خوبي دارم و خود را براي رسيدن به فينال و کسب مدال آماده مي‌کنم. قبل از شروع اردوهاي تيم ملي، سه ماه به صورت انفرادي تمرين کردم. اکنون رکوردم با امتياز جهاني حدود دو دهم تفاوت دارد. با اين که از ناحيه بازو کمي پارگي دارم، اما همه تلاشم را مي‌کنم که به مدال برسم. نمره قهرمان المپيک 15.9 بود که من با اين امتياز فاصله زيادي ندارم و بسيار اميدوارم که تا بازي‌هاي آسيايي کره به اين رکورد هم دست پيدا کنم.
 


ژيمناست دارحلقه ايران با بيان اين که شانس کسب سهميه المپيک لندن را هم داشته، اما به دليل اعزام نکردن تيم ملي به رقابت‌هاي انتخابي ژاپن ناکام مانده است، تاکيد کرد: من آمادگي بسيار خوبي داشتم، اما به دلايلي تيم به انتخابي المپيک اعزام نشد! نتايج اخير نقطه قوت است و نشان مي‌دهد که ما هم صاحب مدال شديم و اين دور از دسترس نيست. ما نياز به توجه مسئولان و سرمايه‌گذاري داريم. در ژيمناستيک دير به مدال مي رسيم، ولي اگر به مدال برسيم رشته اي پر مدال است. محمد رمضان پور در پرش خرک شرايط خوبي دارد، اما من قول مدال آسيا را مي‌دهم. ژيمناستيک ورزش لحظه‌ها است و تمرکز در آن بسيار مهم است.
 


خناري نژاد با تاکيد بر اين که امروز ژيمناستيک دنيا ايران را به چشم يک رقيب مي‌بينند؟ تصريح کرد: قبلا به مسابقات اعزام مي شديم هيچ کس ما را نمي ديد. اما امروز براي همه رقيب هستيم. امروز اسم خناري نژاد در ميان فيناليست‌هاي جهان وجود دارد. در بازي‌هاي آسيايي هم همين‌ طور. اين مساله در ديد داوران موثر است. ما به شرطي که به همه مسابقات اعزام شويم مي‌توانيم نتايج خوبي بگيريم.
 


ملي‌پوش دار حلقه ايران با انتقاد از وضعيت معيشتي ملي‌پوشان ژيمناستيک و عدم وجود اسپانسر در ليگ اين رشته، گفت: امروز وقتي به بازيکنان فوتبال اسپانيا و انگليس دقت کنيم مي بينيم که آنها پس از به ثمر رساندن يک گل يکي از حرکات ژيمناستيک را مي‌زنند. پول خرج کردن در ژيمناستيک سرمايه‌گذاري است. امروز در رشته‌هاي واليبال، بسکتبال، پينگ‌پنگ و فوتبال پول تزريق مي‌شود، در ازا هم اين رشته‌ها خيلي رشد داشته‌اند. تيم ملي فوتسال با اسپانيا دو بر دو مساوي کرد. اين نشان دهنده قوي بودن ليگ فوتسال است. فردي که مي‌خواهد ورزش را شروع کند اگر بيايد به من خناري نژاد نگاه کند مي بيند که هيچ چيزي ندارم. نه خانه‌اي، نه ماشيني. من در کجاي جامعه قرار دارم؟ من نمي گويم مي‌خواهم مانند فوتباليستي که شايد در طول 90 دقيقه چهار تا توپ به پايش نمي خورد يک ميليارد تومان بگيرم. اصلا هم نمي گويم که به فوتباليست‌ها پول ندهيد. مي پرسم که چرا به ما پولي نمي دهيد؟ ژيمناستيک هنري به تنهايي شش مدال دارد. ما آنقدر اين حرف‌ها را زديم که ديگر خجالت مي‌کشيم. رسانه و مسئولان به ژيمناستيک توجهي نمي‌کنند.
 


وي افزود: مردم هنوز نمي دانند که ژيمناستيک در ايران وجود دارد. اصلا باور نمي‌کنند که من به فينال بازي‌هاي آسيايي گوانگجو رسيدم و در آسيا پنجم شد. ما چه انتظاري مي‌توانيم از آنها داشته باشيم. وقتي مردم شهر و کشورم مرا نمي شناسند چه توقعي مي‌توان داشت؟ حضور اسپانسر در ژيمناستيک غير قابل دسترس و محال است. کسي هم که براي سرمايه‌گذاري مي‌آيد آنقدر چوب لاي چرخش مي گذاريم که مي‌رود. نمي‌دانم چرا؟! نسل فعلي تيم ملي ژيمناستيک بسيار خوب است. اگر ما کنار برويم چون پشتوانه سازي صورت نگرفته هيچ چيزي نمي ماند، پدر و مادرمان فشار مي‌آورند که بمانيد. امروز هم که اگر من خناري نژاد به اينجا نمي رسيدم که شانس مدال داشته باشم به اردوهاي تيم ملي نمي آمدم.
 


خناري نژاد اضافه کرد: من 22 سال سن دارم، اما از ورزش خودم هيچ چيزي ندارم. درست است که بالا بردن پرچم کشور مهم است، اما در ازاي آن چه چيزي به ما دادند! من هم آدم هستم و بايد زندگي کنم. به خاطر ژيمناستيک هر دو بازويم پاره شده است. اگر به کسي پول ندهند آيا سر کار مي‌رود؟ مسئولان خودشان اگر حقوق نگيرند کار مي‌کنند؟ چگونه از ما توقع دارند. بعد هم مي‌گويند که چرا ژيمناستيک پيشرفت نمي‌کند. ژيمناستيک پيشرفت نمي‌کند چون پولي در آن هزينه نمي‌شود. وقتي فدراسيون ما حقوق کارمندانشان را نمي‌تواند بدهد براي ما چه کار مي‌تواند بکند؟ هشت سال است که در اردوي تيم ملي هستم ، اما فکر نمي‌کنم که تاکنون هشت ميليون تومان گرفته باشم. يکي از ژيمناست ها يک سال در اردو بود و در ازاي آن 375 هزار تومان پول گرفت. اين پول را هم ديگر به ما نمي‌دهند! چرا نبايد ملي‌پوش حقوق داشته باشد. مگر مي‌شود من با 22 سال سن از پدرم درخواست پول کنم. پدرم تا اينجا هزينه کرده و من را به اين حد رسانده است. کي بايد از من برداشت کند؟!
 


ملي‌پوش ژيمناستيک با انتقاد از لباس‌هاي بي کفيتي که براي حضور در رقابت‌هاي قهرماني آسيا به آنها داده شده گفت: ما نماد جمهوري اسلامي ايران در ميادين مختلف ورزشي هستيم. آستين لباس‌هايمان کوتاه است. شلوارهاي ما نامناسب است. کتاني تيم ملي مشکل دارد. ما به عنوان سفير ايران اعزام مي شويم. آيا درست است که لباس‌هاي نامناسب بپوشيم؟ کشوري که چهار ميليون نفر جمعيت ندارد لباس هايي را مي پوشند که ما انگشت به دهان مي مانيم. حتما خارجي ها فکر مي‌کنند که ايران کشور فقيري است. شخصيت يک فرد به لباس پوشيدنش است. کسي که کت و شلوار نو مي پوشد با کسي که لباس پاره مي پوشد در يک سطح نيست. متاسفانه ما تا روز آخر اعزام‌ مشکل خروج از کشور داريم. هنوز يکي از ملي‌پوشان لباس ندارد. من به يکي از دوستانم در استان يزد زنگ زده ام و خواسته ‌ام که لباسش را براي ما بفرستد!
 

خناري نژاد با بيان اين که دو سال است که يک دست لباس را در مسابقات مختلف مي پوشيم، تصريح کرد: ژيمناستيک ورزش سختي است و لباس براي ما خيلي مهم است، چرا که اگر لباس ژيمناست را اذيت کند تمرکزش را بر هم مي ريزد. ما سال 2010 از هلند لباس خريديم. تا امروز هم از همان لباس استفاده مي کنيم. فدراسيون هم پولي ندارد برايمان لباس تهيه کند. آنها هم حق دارند، چرا که بودجه ندارند. رييس فدراسيون هم نمي‌تواند از جيبش هزينه کند. وزير بايد توجه کند و براي تيم ملي ارزش قائل شود. بچه هاي ما قهرمان المپيک مي‌شوند، اما کسي نگاهشان نمي‌کند. ولي فوتبال تيم کره را مي‌برد، مگر کوه کندن که اين قدر به آنها توجه مي‌شود. پنجمي در ژيمناستيک به اندازه چهار مدال در فوتبال ارزش دارد. آسيا قطب اول ژيمناستيک است. اگر ما حرفي در ژيمناستيک داشته باشيم يعني ورزش ما مي‌تواند در ميادين بزرگ بدرخشد. المپيکي هاي ما چقدر ضعيف شده‌اند که احسان حدادي و بهداد سليمي بايد توسط يک مديرعامل فوتبالي به مسابقات اعزام شوند. حدادي چطور مدال المپيک گرفت؟ آنقدر با هزينه شخصي اش کار کرد که نتيجه‌ گرفت. ورزش ما هم مي‌تواند مدال بگيرد. ژيمناستيک يک دکتر تغذيه هم ندارد. ما بايد هر روز کوبيده و مرغ بخوريم! همين روند ادامه پيدا کند همه از ژيمناستيک دور مي‌شوند.
 


وي با انتقاد از اين که همه به دنبال درآمدزايي از ورزش هستند، تصريح کرد: پدر و مادر‌ها ديگر فرزندانشان را براي ژيمناستيک ثبت‌نام نمي‌کنند. از دو سالگي بچه‌هايشان را به فوتبال مي فرستند، چون مي دانند حتي اگر يک درصد هم موفق باشند مي‌توانند يک ميليارد تومان در ماه پول بگيرند. آنها هزينه 40 هزار توماني براي ثبت‌نام در باشگاه‌ها را نمي‌دهند، اما براي فوتبال ميليوني خر ج مي‌کنند. ديگر کسي زيبايي ورزش را نمي‌خواهند، همه به دنبال پولش هستند. در کجاي دنيا اين فرهنگ وجود دارد؟ ما با اين روحيه به مسابقات آسيا مي رويم و انتظار مدال هم وجود دارد. فقط با غيرتمان پيش مي رويم. من ناراحت نيستم چرا که براي کشورم تلاش مي‌کنم و اميدوارم با کسب مدال در چين طلسم مدال نگرفتن ژيمناستيک را بشکنم.
 

why do guys cheat on their girlfriends i cheated on my girlfriend and i want her back i want my girlfriend to cheat on me
how to cheat on wife read women cheat because
beautiful women cheat go all wife cheat
walgreens coupon photo code site photo deals walgreens
cephalexin 500mg cipro 250mg renova tube
ارسال در: سه شنبه 16 آبان ساعت 14:27 (1391/8/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن