????? ?? ????? ??????? ? ??? ???? ????????? ??? ?????
شماره خبر : 54669
???? ???????? ????????? ??? ??? ???? ?? ??? ??? ???? ? ????? ???? ?? ????? ??????? ?? ??? ?? ?????? ????? ? ?????? ?? ???? ???? ???? ???? ????? ??? ?????? ???? ??????? ?? ?????? ????? ??? ???.

 افشين داوري درگفت‌وگو با ايسنا، درباره وضعيت سه دوميداني کار که در مسابقات جهاني نجات غريق حضور داشتند، گفت: هنوز تصميم قطعي براي آنها گرفته نشده است اما تذکرات لازم را به اين ملي‌پوشان داده‌ايم. هرچند با توجه به اينکه پيش از اين اخطاري به آنها براي حضور نداشتن در مسابقاتي غير از دووميداني داده نشده بود، ايراد چنداني به آنها وارد نيست و ملي پوشان مقصر نيستند.

وي در پاسخ به اينکه گفته مي‌شود حقوق اين سه ملي پوش براي شش ماه قطع شده است، گفت: چنين چيزي صحت ندارد تنها در ماه جاري ما حقوق اين ورزشکاران را همزمان با ساير ملي پوشان پرداخت نکرديم تا آخرين تصميم را در اين باره بگيريم اما در نظر داريم که حقوق آنها را هم پرداخت کنيم.

داوري درباره اينکه گفته مي‌شود احتمال احضار اين سه ورزشکار به کميته انضباطي وجود دارد گفت: چنين چيزي صحت ندارد و بحث کميته انضباطي دراين باره مطرح نيست. ورزشکاران ما ورزشکاران خوبي هستند و هميشه سعي کردند که از قوانين تبعيت کنند سعي‌ما بر اين است که هميشه از آنها پشتيباني کنيم. خانم توکلي و طوسي چندي پيش جلسه‌اي را با من داشتند و صحبت‌هايي در اين باره انجام شده انها فکر مي کردند که فدراسيون مربوطه هماهنگي لازم را براي حضورشان در اين رقابت‌ها با فدراسيون دو و ميداني داشته است.

رييس فدارسيون دو و ميداني درباره وضعيت مربي ملي‌پوشان، گفت: به دليل مشکلات ارزي، پيش از اين کميته ملي المپيک اعلام کرده بود که براي گرفتن مربي خارجي با محدوديت‌هايي روبرو هستيم، ‌اما با توجه به پيگيري‌هاي صورت گرفته، کميته ملي المپيک فرصتي را به فدراسيون داده است تا جلسه‌اي را با آنها داشته باشيم و درباره اهميت حضور مربيان خارجي رشته‌هاي دو و ميداني صحبت کنيم.

وي خاطر نشان کرد: اين جلسه روز سه‌شنبه هفت آذر برگزار خواهد شد و ما توجيهاتي را که براي حضور مربيان خارجي داريم به مسئولان کميته ملي المپيک ارائه خواهيم کرد.

why did my husband cheat site just found out my husband cheated on me
albuterol (salbutamol) 2mg read keflex 750mg
ارسال در: يکشنبه 5 آذر ساعت 16:46 (1391/9/5)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن