تکيه تراکتورسازي بر هواداران و غيرت بازيکنانش است
شماره خبر : 60837
مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: تيم فوتبال اين باشگاه پس ازليگ برتري شدن وحمايت مردم ومسوولان هم اکنون به يکي از تيم هاي مطرح و مدعي قهرماني فوتبال کشور تبديل شده است.

 محمدحسين جعفري? درديدار بازيکنان تيم تراکتور سازي با استاندار آذربايجان شرقي افزود: موفقيت درمصاف با الجزيره امارات بر افتخارات واهميت تراکتورسازي در نزد مردم افزود که البته اين موفقيت در درجه نخست به فضل الهي و در درجه بعدي در سايه حمايت مردم و مسوولان حاصل شد.

وي اضافه کرد: تراکتورسازي نه تنها همانند برخي از تيم ها که با هزينه هاي زيادي بازيکنان مطرح را دور هم جمع کرده اند عمل نکرده بلکه با بازيکناني که از جان خود مايه گذاشته اند برگ تازه اي در تاريخ فوتبال ايران باز کرده است.

جعفري گفت:اگراين تيم امروز دررتبه دوم جدول قرارگرفته نتيجه تلاش بازيکنان، کادر فني، حمايت مردم وهمراهي رسانه ها بوده است.

وي مصاف تيم تراکتورسازي با استقلال تهران را فينالي درليگ برتر عنوان و اظهارکرد: استقلال دو برابر تراکتورسازي هزينه و يارگيري کرده و امکانات بسياري دراختيار دارد اما درمقابل، تراکتورسازي با تکيه بر هواداران و غيرت بازيکنان حريف سختي براي اين تيم خواهد بود.

جعفري افزود: روزي که تراکتورسازي به مصاف استقلال مي رود با سالگرد شهادت شهيدان باکري مصادف شده است، ازاين رو بازيکنان تراکتورسازي با غيرت و غرور آذربايجاني خود که يادآور رشادت هاي اين شهيدان خواهد بود وارد ميدان مي شوند.

free spy apps apps for phone tracking spyware for cell phone
my husband cheated on me blog go i cheated on my husband with my ex
why do guys cheat on their girlfriends prashanthiblog.com i want my girlfriend to cheat on me
erotic stories images violent sex tamil sex stories en antharangam sex change stories
the best coupon websites statistics on abortion methods of abortion
ارسال در: چهارشنبه 16 اسفند ساعت 08:06 (1391/12/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن