پشت پرده عدم برگزاري مسابقه قوي‌ترين مردان ايران
شماره خبر : 61757
رئيس سابق کميته قوي‌ترين مردان ايران دلايل عدم برگزاري اين رقابت‌ها در سال 91 را اعلام کرد.

  مسابقات قوي‌ترين مردان ايران که در سال‌هاي ابتدايي با عنوان مردان آهنين از شبکه سوم سيما پخش مي‌شد امسال برگزار نشد و روي آنتن تلويزيون نخواهد رفت.

مسئولان فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام که متولي اصلي اين مسابقات هستند و کميته قوي‌ترين مردان ايران زير نظر اين فدراسيون فعاليت مي‌کند؛ دليل اصلي عدم برگزاري اين رقابت‌ها را در سال 91 درخواست مالي بالاي تلويزيون براي پخش اين رقابت‌ها عنوان کردند.

احمد بلاسي، دبير فدراسيون پرورش اندام دليل برگزار نشدن مسابقه مردان آهنين را اينطور عنوان کرد:‌ قرار بود اين رقابت‌ها اسفند ماه برگزار شود و در عيد هم از طريق تلويزيون پخش شود تا مانند سال‌هاي گذشته شاهد پخش مردان آهنين باشيم، اما امسال تلويزيون براي پخش اين رقابت‌ها، پول هنگفتي از ما درخواست کرد،‌ ما اين پول را نداشتيم و تصميم گرفتيم که اين رقابت‌ها را برگزار نکنيم.

حالا بعد از گذشت چند روز از اين اظهارات، فرامرز خودنگاه که در اين سال‌ها به عنوان مسئول اين کميته و مجري و کارشناس قوي‌ترين مردان ايران فعاليت کرده است، لب به سخن گشوده و با رد اظهارات مسئولان فدراسيون، از پشت پرده عدم پخش اين مسابقات سخن گفته است.

خودنگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس با انتقاد از عملکرد سرپرست فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام گفت: مطرح کردن چنين مسئله‌اي که صدا و سيما خواستار پول هنگفتي شده است درست نيست. در سال‌هاي گذشته هم همينطور بوده است که صدا و سيما نه تنها خودش اسپانسر مسابقات را مي‌آورد بلکه به فدراسيون هم کمک مي‌کرد.

وي ادامه داد: اسپانسر را خود صدا و سيما مي‌آورد و حق‌الزحمه کميته اجرايي و فني را هم پرداخت مي‌کرد، به طوري که آنها مسئول تهيه و ما به عنوان عوامل فني و اجرايي مسابقات را برگزار مي‌کرديم؛ حالا نمي‌دانم چطور امسال اين حرف‌ها مطرح مي‌شود.

رئيس پيشين کميته قوي‌ترين مردان ايران تصريح کرد: 13 سال است که اين مسابقات ميهمان خانه علاقمندان و مردم است، اما امسال خبري نيست. متأسفانه مديريت ضعيف فدراسيون پرورش اندام عامل اصلي برگزار نشدن مسابقات بود. هر سال اين برنامه را مردم در کنار خانواده‌هايشان تماشا مي‌کردند، اما به خاطر عملکرد ضعيف دوستان امسال خبري نيست.

خودنگاه با بيان اينکه مسابقات انتخابي قوي‌ترين مردان هم برگزار شد گفت: 30 نفر مجوز حضور در مرحله نهايي را کسب کردند؛ ورزشکاران هم صدمه زيادي ديدند. هر ورزشکار براي آماده کردن خود به منظور حضور در مسابقات هزينه‌هاي هنگفتي را متحمل مي‌شود، اما آقايان خيلي راحت همه چيز را به هم مي‌زنند. بايد نه تنها جواب مردم را بدهند بلکه جواب زحمات اين ورزشکاران و خانواده‌هايشان را هم بايد بدهند.

وي افزود: حتي تا آخرين لحظه هم به ورزشکاران وعده برگزاري مسابقات را داده بودند و آنها را آماده و بلاتکليف نگه داشته بودند. مردم هر جا در کوچه و خيابان من را مي‌بينند درباره علت عدم برگزاري مسابقات مي‌پرسند؛ چه جوابي بايد به آنها بدهم؟ آنها هنوز هم ما را به عنوان متولي برگزاري مسابقات مي‌شناسند، اما خبر ندارند عده‌اي از دوستان به دليل مديريت ضعيف خود توانايي برگزاري رقابت‌ها را نداشتند.

why do guys cheat on their girlfriends site i want my girlfriend to cheat on me
free prescription cards inetapakistan.azurewebsites.net coupons for medication
walgreens coupon photo code site photo deals walgreens
my wife cheated on me now what blacktomflint.ca unfaithful spouse
walgreens prints wrightcontractingsi.com walgreens transfer prescription coupon
cialis pill blog.coepd.com celebrex pill
ارسال در: سه شنبه 29 اسفند ساعت 17:15 (1391/12/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن