برگزاري مسابقات قهرماني پرش با اسب«جام کارآفرين»در تهران
شماره خبر : 69704
بانک کارآفرين ميزبان مسابقات قهرماني کشوري سوارکاري پرش با اسب «جام کارآفرين» از 10 الي 14 تيرماه سال جاري در رده سني نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان است که در مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار مي شود.

کارشناس روابط عمومي بانک کارآفرين با بيان اينکه اين دوره از مسابقات از سوي فدراسيون سوارکاري کشور و با حمايت بانک کارآفرين برگزار مي شود، به خبرنگار ما گفت: يکي از ماموريت هاي بانک کارآفرين تلاش و اقدام در راستاي مسووليت هاي اجتماعي اش، ارتقاي سلامت جسمي، روحي و اجتماعي و ايجاد نشاط اجتماعي در جامعه است بر همين اساس با حمايت مالي از مسابقات سوارکاري بنا دارد در جهت عمل به اين مسئوليت اجتماعي و تعالي اين ورزش باستاني ايراني و جهاني و مفرح در کشور گامي موثر بردارد.

مسعود يونسي، کارشناس روابط عمومي با اشاره به پرهزينه بودن اين ورزش در کشور يادآور شد: امروزه مسابقات سوارکاري نه تنها يک رقابت سالم و مفيد است بلکه راهي براي گذراندن اوقات فراغت مردم در سنين مختلف بوده و طي سال هاي اخير نيز مورد توجه طرفداران بيشتري قرار گرفته است.
وي در توضيح چگونگي برگزاري مسابقات پرش با اسب" جام کارآفرين" اظهار کرد: اين دوره از مسابقات در چهار رده سني نونهالان، نوجوانان، جوانان و به صورت يک بارژِ(طول زمان رقابت تعيين شده) و در رده سني بزرگسالان به صورت دو راندِ(مرحله) بدون بارژ زمان دور دوم برگزار مي شود.
يونسي در خصوص جوايز مسابقات پرش با اسب نيز گفت: به مقام هاي اول تمامي رده هاي سنيِ جام بانک کارآفرين، کاپ به همراه روبان و مقام هاي دوم تا دهم تمامي رده هاي سني، روبان به همراه جايزه نقدي، اهدا مي شود. همچنين به نفرات اول تا سوم اين جام «حکم» تعلق مي گيرد.
لازم به ذکر است نخستين دوره مسابقات پرش اسب "جام کارآفرين" طي روزهاي 10 الي 14 تيرماه سال جاري در مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار مي شود.

گفتني است بانک کارآفرين در دوره قبلي نيز حامي مسابقات قهرماني سوارکاري بوده است. گزارش تصويري از مسابقات قبلي در ذيل ارائه شده است.

 

 

 

 

 

 

erotic stories images violent sex stories explicit sex change stories
medication discount coupons walgreens print coupon code pharmacy discount code
free prescription cards inetapakistan.azurewebsites.net coupons for medication
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: دوشنبه 10 تير ساعت 08:58 (1392/4/10)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن