فينال مسابقات پرش با اسب جام بانک کارآفرين برگزار شد
شماره خبر : 70550
در اين مسابقات به نفرات برتر بيش از 600 ميليون ريال جوايز نقدي اهدا شد.

 مسابقات پرش با اسب جام بانک کارآفرين طي چهار روز در تهران برگزار شد و برندگان اين دوره از مسابقات با دست پر، مانژ سوارکاري باشگاه آزمون را ترک کردند.

به گزارش روابط عمومي بانک کارآفرين، فينال مسابقات پرش با اسب جام بانک کارآفرين با حضور مسئولان فدراسيون سوارکاري، روساي برخي از هيأت هاي استاني و نيز مسوولان بانک کارآفرين به عنوان ميزبان اين مسابقات، جمعي از پيشکسوتان و سوارکاران قديمي و با حضور تماشاگران مشتاق روز جمعه 14 تير ماه برگزار شد.
 
در دور فينال جام بانک کارآفرين 69 سوارکار زبده از سراسر ايران در رده B1با ارتفاع مانع 135 سانتي متر- در دو دور شرکت و زيباترين صحنه هاي تماشايي را خلق کردند.
بنابراين گزارش، در پايان دور اول 14 سوار کار مسير پارکور را بدون خطا طي کردند. در دور دوم نيز 50 درصد نفرات برتر شرکت کرده و حاضران در مجموعه سوارکاري را به وجد آوردند که در نهايت با قهرماني «مازيار جمشيدخاني» اين دوره از مسابقات پايان يافت.

 
 
اين مسابقات به لحاظ کمي و کيفي پيشرفت قابل توجهي نسبت به دوره قبل داشت و در چهار رده سني نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار و به نفرات اول تا سوم هر رده، جوايز نفيسي اهدا شد که در مجموع برندگان اين دوره از مسابقات با بيش از 600 ميليون ريال جوايز نقدي بدرقه شدند.
 
 
 
مسابقات پرش با اسب جام بانک کارآفرين با حضور سوارکاراني از استان هاي تهران، اصفهان، قزوين، کرمان، همدان، البرز، خراسان رضوي، قم و آذربايجان غربي برگزار شد که پس از چهار روز رقابت نفس گير، سوارکاران تهراني موفق شدند دفعات بيشتري بر سکوي قهرماني بايستند.
 

 
بر اين اساس، در رده نونهالان ، محمد حسين محمدي با اسب کوين از تهران، تينا صف شکن با اسب کراندر از خراسان رضوي و کيانا فکوريان با اسب ملورين از تهران مقام اول تا سوم اين رده را به خود اختصاص دادند.
جوايز مقام هاي اول تا سوم رده نوجوانان نيز به ترتيب به ايمان کريمي فر با اسب رموس از تهران، سامان معصومي با اسب آرميتا از تهران و امير هوشنگ صفايي با اسب لازينفر از همدان اهدا شد.
در رده جوانان نيز، حسين رضايي با اسب ماهور از تهران، رامين شهابي با اسب ورينا اچ از تهران و آريانا روانبخش با اسب لردآودينگ از تهران مقام اول تا سوم را کسب کردند.
همچنين داود پوررضايي با اسب سوزي اچ ال از تهران، شراگيم حبيبي با اسب اورلاندو از تهران و مجيد شريفي با اسب وارلوک از تهران، سوارکاراني بودند که جوايز مقام هاي اول تا سوم رده بزرگسالان را از آن خود کردند.

 
گفتني است سوارکاران زن و مرد از نقاط مختلف ايران در حالي پا به اين دوره از مسابقات گذاشتند که خانواده ها با حضور پرشمار خود رقابتت سوارکاران را از نزديک تماشا کردند.
مسابقات پرش با اسب جام کارآفرين 10 الي 14 تيرماه سال جاري با حمايت مالي بانک کارآفرين در مجموعه سوارکاري باشگاه آزمون برگزار شد.

 

how many guys cheat floridafriendlyplants.com what makes women cheat
how to cheat on wife why men have affairs women cheat because
what makes husbands cheat faithwalker.org women who love to cheat
how do i know if my wife has cheated why do married men cheat how to catch a cheat
women looking to cheat link married men having affairs
albuterol (salbutamol) 2mg robertsuk.com keflex 750mg
the best coupon websites statistics on abortion methods of abortion
ارسال در: دوشنبه 17 تير ساعت 16:27 (1392/4/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن