واكنش سرمربي تيم تنيس روي ميز ايران به اتقادهاي اخير
شماره خبر : 72047
سرمربي تيم ملي تنيس روي ميز با انتقاد از برخي صحبت ها و انتقادهايي که نسبت به تصميماتش مطرح شده است، گفت: شايد جاي برخي دوستان را گرفته‌ام که با وجود حضور در فدراسيون و مسئوليتي که دارند، انتقاد مي‎کنند اما در هر صورت به عنوان سرمربي تيم ملي من تشخيص مي‌دهم که چه کاري را و چگونه انجام دهم.

ابراهيم عليدخت در گفتگو با مهر با اشاره به انتخاب نوشاد و نيما عالميان براي حضور در رقابت‌هاي تنيس روي ميز اوپن برزيل اظهارداشت: امتياز حضور در اين مسابقات براي نوشاد و نيما که بايد براي مسابقات گرند فاينال امتيازات خود را بيشتري کنند، اهميت زيادي داشت. به خصوص اينکه نيما آخرين سال حضورش در رده اميدها را پشت سر مي‌گذارد و بايد امتيازات خود را بيشتر کند.

وي ادامه داد: از طرفي چون فرصتي براي برگزاري مسابقات انتخابي نداشتيم، بازيکن ديگري را براي اعزام به برزيل انتخاب نکرديم. ضمن اينکه اگر هم مسابقات انتخابي برگزار مي‌کرديم، نوشاد و نيما اول و دوم مي‌شدند. در کل بازيکني را اعزام مي‌کنيم که شانس نتيجه گيري هم داشته باشد.

سرمربي تيم ملي تنيس روي ميز با تاکيد بر اينکه براي ديگر ملي‌پوشان هم برنامه داريم که به موقع اجرا خواهد شد، خاطرنشان کرد: يکي از اين برنامه‌ها برگزاري اردوي مشترک با مجارستان است. درخواست کرده‌ايم چند بازيکن از رده سني بزرگسالان و نوجوانان و جوانان مجارستان به ايران بيايند تا اردوي تمريني با بازيکنان کشورمان داشته باشند. به خصوص با نوجوانان و جوانان که شهريورماه بايد در مسابقات قهرماني آسيا (قطر) شرکت کنند.

عليدخت تاکيد کرد: طي چند ماه گذشته درگير رقابت‌هاي مختلفي بوديم و به همين دليل بيشتر توجه‌مان معطوف به ملي‌پوشان بود. اما حالا که اين رقابت‌ها تمام شده به فکر ديگر بازيکناني که شانس حضور در تيم ملي را دارند و مي‌توانند پشتوانه خوبي براي ملي‌پوشان باشند، نيز خواهيم بود. ما به فکر همه بازيکنان هستيم اما نمي‌توانستيم براي مسابقات آسيايي و جهاني بازيکناني خارج از ترکيب اعزامي را دعوت کنيم. وقتي قرار است تيم با چهار بازيکن اعزام شود، نفر دهم را براي چه بايد دعوت کنم؟

وي به انتقادهايي که از وي و عملکردش در تيم ملي شده است، اشاره کرد و گفت: بعد از بازگشت از مسابقات قهرماني آسيا به نوشاد و نيما برنامه تمريني دادم تا در شهر خودشان پيگير تمرينات باشند. من نمي‌توانم ملي‌پوشان هر کجا مي‌روند، کنارشان باشم به همين دليل هر روز تلفني برنامه‌هاي تمريني و چگونگي کار آنها را پيگيري مي‌کنم آنوقت مي‌گويند مربي تلفني! ببينم آن زمان که ملي‌پوشان 6 ماه برنامه نداشتند خوب بود يا الان؟

سرمربي تيم ملي تنيس روي ميز با بيان اينکه بايد منطقي حرف زد، تصريح کرد: نمي‌شود يکي ديگر تصميم گيرنده باشد و بعد من پاسخگو باشم. به عنوان سرمربي تيم ملي من تشخيص مي‌دهم که چه کاري را و چگونه انجام دهم. من دبير کميته فني هم هستم اما مگر در کار کميته مربيان دخالت مي‌کنم. چرا زمانيکه بازيکنان به اشلاگر مي‌رفتند اما بعد از بازگشت تا سه ماه هيچ تمريني نداشتند و يا دو سالي که اردويي برگزار نشد، کسي حرفي نمي‌زد.

عليدخت تاکيد کرد: بارها گفته‌ام و بازهم مي‌گويم هم جامعه تنيس روي ميز متحد نيست اما با هوش است. بنابراين بايد منطقي حرف زد و انتقاد کرد. در مسابقات هنگ کنگ نماينده ايران چهارم شد. در مسابقات جهاني هم در مجموع بازيکنان عملکردخوبي داشتند. در مسابقات قهرماني آسيا بعد از 17 سال وارد هشت تيم برتر شديم.

وي افزود: البته مي‌گويند چون کره شمالي در مسابقات شرکت نداشت، تيم ايران وارد هشت تيم برتر شد در حاليکه کره شمالي پيش از اين هم غيبت داشت اما ايران وارد هشت تيم برتر نشد. در هر صورت نتيجه تيم ملي در مسابقات قهرماني آسيا به دست آورد براي دوره آينده اين رقابت‌ها خيلي خوب است و به موقعيت و گروه‌بندي بهتر تيم ملي کمک مي‌کند در حاليکه اصلا معلوم نيست آن زمان من سرمربي تيم ملي باشم يا نباشم.

دبير کميته فني فدراسيون تنيس روي ميز تاکيد کرد: کسب اين نتايج و اينکه تيم را به دست يک آورديم، بد بود که مدام انتقاد مي‌کنند. آنهايي که انتقاد مي‌کنند دنبال تغيير مديريت هستند چون تا زمانيکه اين فدراسيون هستند، جايي ندارند. البته آنها در زمان شهنازي هم يک روز انتقاد مي‌کردند و يک روز مدافع فدراسيون بودند و حالا در مورد مديريت زارع‌پور هم همين روند را پيش گرفته‌اند.

عيلدخت خاطرنشان کرد: شايد هم من جاي برخي دوستان را گرفته‌ام که با وجود حضور در فدراسيون و مسئوليتي که دارند، انتقاد مي‎کنند. انتقاد خوب است اما نبايد به دنبال تخريب يکديگر باشيم. من 18 فروردين‌ماه حکم گرفتم اما از قبل از آن و از 5 فروردين‌ماه اردوي تيم ملي را آغاز کردم و در اين مدت از هر فرصتي براي تمرين و اردو استفاده کردم مگر مواقعي که تيم مسابقه داشت.

سرمربي تيم ملي تنيس روي ميز تاکيد کرد: سند تنيس روي ميز به نام من نخورده است. ضمن اينکه موفقيت‌هاي به دست آمده تنها مال من نيست چون اين نتايج حاضل زحمات خيلي از مربيان و افراد ديگر است. در کل حرف‌هايي که زده مي‌شود و انتقادهايي که مي‌کنند دلسوزي نيست، بلکه پينگ پنگ سوزي است. نمي‎دانم اگر من عليدخت بروم يک شبانه روز براي تيم ملي و در کل براي تنيس روي ميز 48 ساعت مي‌شود؟

ابراهيم عليدخت در پايان در مورد اينکه چرا براي بانوان اعزامي در نظر گرفته نشده و حتي آنها به مسابقات برزيل هم اعزام نمي‎شوند، گفت: براي تيم ملي بانوان من نمي‌توانم برنامه بدهم. سرمربي و ديگر مسئولان تيم بانوان برنامه‌هاي خود را ارائه کنند و ما آنها را در کميته فني تصويب خواهيم کرد.

 

i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
why husband cheat west-bot.com women cheat because
why did my husband cheat blog.mondor.org just found out my husband cheated on me
why husbands cheat I cheated on my boyfriend why do married men cheat
women looking to cheat women affair married men having affairs
rite aid coupons 2016 read rite aid in store coupons
rx prescription coupons free prescription discount card new prescription coupons
cvs 30 off coupon usingprogramming.com cvs 30 off coupon printable
celecoxib pill dutasteride 0.5mg keflex pill
ارسال در: دوشنبه 31 تير ساعت 11:57 (1392/4/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن