فتحي سرمربي تيم شمشيربازي ايران شد
شماره خبر : 72314
اگرچه فدراسيون شمشيربازي با اعلام آغاز دور جديد همکاري با عبدالحميد فتحي، وي را به عنوان مربي تيم سابر معرفي کرد اما پيمان فخري، دبير فدراسيون که طي يک سال گذشته تمرينات شمشيربازان اين اسلحه را زير نظر داشت تاکيد دارد که از اين پس فتحي سرمربي تيم است. با اين اوصاف حضور در مسابقات جهاني مجارستان اولين آزمون فتحي به عنوان سرمربي جديد تيم شمشيربازي اسلحه سابر خواهد بود.

مهر:مشکلاتي که طي يک سال گذشته در نوسان‌هاي ارزي گريبان ورزش را گرفت، باعث شد تا شمشيربازي به تدريج همکاري با مربيان خارجي را قطع کند. بر اين اساس مربيا خارجي تيم‌هاي فلوره و سابر يعني "باتانوف" و "کرينکوف" يک سال پيش از ايران رفتند و تنها "بيرکوف" که هدايت تيم اپه را بر عهده داشت، در اين تيم ماندگار شد که در نهايت فدراسيون شمشيربازي دو ماه پيش به همکاري با او هم پايان داد تا هدايت شمشيربازان ايران در هر سه اسلحه به مربيان ايراني سپرده شود و اينگونه فرصتي براي خودنمايي مربيان ايراني ايجاد شد.

پيمان فخري يکي از مربياني بود که به دنبال رفتن کرينکوف، در فاصله چهار پنج ماه مانده به بازي‌هاي المپيک لندن و با وجود مشغله‌هايي که به عنوان دبير فدراسيون داشت، هدايت تيم اسلحه سابر را بر عهده گرفت و اتفاقا نتايج خوبي هم گرفت چون مجتبي عابديني در اين اسلحه وروديه لندن را گرفت و شمشيربازي ايران را پس از سال‌ها المپيکي کرد.

فخري که بنا به اصرار شمشيربازان اسلحه سابر و به خصوص مجتبي عابديني هدايت آنها را بر عهده گرفت و بعد از المپيک هم به خواست آنها در اين تيم ماند، طي يک سال گذشته هدايت اين تيم را براي حضور در مسابقات مختلف بر عهده داشت و به نتايج خوبي هم رسيد. تيم سابر در مسابقات اخير قهرماني آسيا که در گوانگجو چين برگزار شد نيز کاملا بهتر و موفق‌تر از يک سال گذشته کار کرد و توسط مجتبي عابديني به مدال برنز بخش انفرادي دست يافت در حاليکه شمشيربازان اسلحه سابر سال گذشته از جمع شانزده بازيکن برتر آسيا بالاتر نيامده بودند. ضمن اينکه امسال و در بخش تيمي اسلحه سابر نيز تيم ايران با شکست دادن تيم‌هاي قدري همچون چين، چين‌تايپه و قزاقستان که يک بازيکن روس به خدمت گرفته بود، صاحب مدال نقره شد.

اين در حالي است که طي اين مدت تلاش‌هاي زيادي براي اضافه شدن يک يا دو مربي ايراني به تيم اسلحه سابر انجام شد تا اينکه در نهايت هفته گذشته از سوي فدراسيون شمشيربازي عبدالحميد فتحي به عنوان مربي جديد تيم شمشيربازي اسلحه سابر انتخاب شد.

فتحي که خود از قهرمانان بازي‌هاي آسيايي است و پيش از اين هم هدايت تيم‌هاي شمشيربازي ايران را بر عهده داشت، طي 15 سال گذشته به عنوان سرمربي تيم ملي و تيم‌هايي مانند القادسيه و الشباب در کويت فعاليت داشت. اما به دنبال اتمام قراردادش در کويت و مذاکرات صورت گرفته از سوي فدراسيون شمشيربازي، به ايران بازگشت تا دور جديدي از همکاري خود با شمشيربازي کشورمان را آغاز کند.

فدراسيون شمشيربازي فتحي را به عنوان مربي اسلحه سابر معرفي کرد در حاليکه پيمان فخري که روزگاري شاگرد همين مربي بود، سرمربي اين تيم است. اما واقعا از اين پس فتحي سرمربي است يا فخري؟ اين ابهامي بود که پس از انتصاب صورت گرفته در تيم شمشيربازي اسلحه سابر ايجاد شد و فخري در پاسخ به آن اعلام کرده که ديگر سرمربي اين تيم نيست و فتحي سرمربي خواهد بود.

پيمان فخري در گفتگو با خبرنگار مهر در اين زمينه توضيح داد و اظهارداشت: بعد از اينکه به دليل مشکلات ارزي به همکاري با مربي خارجي اسلحه سابر پايان داديم، تلاش‌هايي براي جذب مربي ديگري داشتيم اما نه پول کافي داشتيم و نه گزينه‌اي داشتيم که با تيم ايران برابري کند تا اينکه در نهايت با آقاي فتحي به توافق رسيديم.

وي تصريح کرد: آقاي فتحي 15 سال پيش مربي من بود که کمک کرد در مسابقات جوانان آسيا مدال نقره بگيرم و شمشيربازي ايران را بعد از 24 سال صاحب مدال آسيايي کنم.

دبير فدراسيون شمشيربازي در پاسخ به اين پرسش که "از اين پس شما سرمربي تيم اسلحه سابر خواهيد بود يا عبدالحميد فتحي"؟، گفت: من در واقع دبير فدراسيون هستم و در اين مدت به خواست بازيکنان و به دليل نبود مربي، هدايت تيم سابر را بر عهده گرفتم اما از اين به بعد سرمربي تيم اسلحه سابر آقاي فتحي خواهد بود. اينگونه مي‌توانم به مسئوليت‌هاي خود به عنوان دبير رسيدگي کنم هر چند سعي مي‌کنم نقش حمايتي از تيم سابر و سرمربي جديدش داشته باشم.

"با اين اوصاف و براي حضور در مسابقات جهاني مجارستان سرمربيگري تيم با توجه به تمريناتي که تابه امروز زير نظر شما برگزار شده است، بر عهده چه کسي خواهد بود"؟، فخري در پاسخ به اين پرسش تاکيد کرد: قطعا من سرمربي نيستم. در اين مسابقات آقاي فتحي هدايت شمشيربازان اسلحه سابر را بر عهده خواهد داشت.

مسابقات شمشيربازي قهرماني جهاني 14 تا 21 مردادماه در بوداپست مجارستان برگزار مي‌شود.

 

women who cheat on husband wifes that cheat why women cheat on men
why do guys cheat on their girlfriends site i want my girlfriend to cheat on me
should i tell my boyfriend i cheated should i cheat on my boyfriend finding out your boyfriend cheated
my wife cheated on me now what do i do women wanting to cheat i cheated on my wife now what
discount pharmacy walgreens promo pet rx coupons
discount prescription card pharmacy cards rx prescription coupons
ارسال در: چهارشنبه 2 مرداد ساعت 12:05 (1392/5/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن