ديگر منتقد فدراسيون نيستم چون انصافا بد کار نمي‌کنند
شماره خبر : 72632
پينگ‌پنگ‌باز ملي‌پوش ايران با اشاره به انتقادهايي که پيش از اين از عملکرد فدراسيون و چگونگي برنامه‌ريزي‌ها براي تيم ملي داشت، گفت: زماني انتقاد مي‌کردم اما امروز الان گله‌اي ندارم و ديگر منتقد فدراسيون نيستم چون انصافا مسئولان فدراسيون بد کار نمي‌کنند.

نوشاد عالميان در گفتگو با مهر، به لغو حضورش در رقابت‌هاي تنيس روي ميز اوپن برزيل که امتياز آن براي مسابقات گراندفاينال پايان سال ميلادي لحاظ مي‌شد، اشاره کرد و ضمن بيان مطلب فوق اظهار داشت: اوپن برزيل مسابقات خوبي بود اما نه در حدي که لغو آن خيلي به ضررم تمام شود. بابت خودم و اينکه حضور در اين مسابقات را از دست دادم، خيلي ناراحت نيستم اما شايد براي نيما بهتر بود که در اين مسابقات شرکت کند، به خصوص اينکه آخرين سال حضور در رده سني اميدها را پشت سر مي‌گذارد.

وي تصريح کرد: واقعيت اين است در اين مقطع زماني من به استراحت بيشتر نياز داشتم تا حضور در يک تورنمنت. طي چندماه گذشته تمرينات و مسابقات متوالي داشتم و از اين بابت تا حدي خسته‌ام. برايم بهتر است چند وقتي استراحت داشته باشم و بعد از يک ماه، يک ماه نيم در يک رويداد رسمي شرکت کنم. هر چند حالا هم که نيازمند استراحتم، تمريناتم را ترک نکرده‌ام اما با آرامش آن را پيگيري مي‌کنم.

اين بازيکن ملي‌پوش تنيس روي ميز با يادآوري اينکه همراه با برادرش و امين ميرالماسي پيگير تمريناتش است، تصريح کرد: آقاي عليدخت کنارمان نيست اما هر روز برنامه تمريني‌مان را چک مي کند و دو رادو تمرينات‌مان را زير نظر دارد.

"اما ظاهرا همين کار باعث شده به آقاي عليدخت لقب مربي تلفني را بدهند که از اين بابت هم دلگير هستند. نظر شما چيست"؟، وي در پاسخ به اين پرسش گفت: مربي تلفني! من پاسخي براي اين حرف‌ها ندارم. نظرم اين است ابراهيم عليدخت عالي کار مي‌کند و هر آنچه که به عنوان يک مربي بايد براي تيم ملي و بازيکنانش انجام دهد، را ارائه مي‌کند. نمي‌دانم بر چه اساس اين حرف‌ها زده مي‌شود. من از شيوه تمرينات و نحوه پيگيري اردوها گله‌اي ندارم.

 

عالميان با اشاره به انتقادهايي که پيش از اين از نحوه عملکرد فدراسيون و برگزاري اردوهاي تيم ملي داشت، تاکيد کرد: زماني انتقاد مي‌کردم و منتقد فدراسيون بودم اما الان انصافا فدراسيون بد کار نمي‌کند. پس دليلي ندارد که دروغ بگويم و بيخود و بي‌جهت انتقاد کنم. رئيس فدراسيون بودجه زيادي در اختيار ندارد پس نمي‌توان انتظار زيادي از فدراسيون و چگونگي برنامه‌ريزي‌ها داشت. با شرايط فعلي گله‌اي ندارم و ديگر منتقد فدراسيون نيستم.

وي با انتقاد از عملکرد برخي رسانه‌ها گفت: من طي 6 - 5 ماه گذشته گفتگويي با رسانه‎‏ها نداشتم اما چند روز پيش به نقل از من در يکي از روزنامه نوشته شده بود که مي‌خواهم افشاگري کنم! نمي‏‌دانم من بايد در مورد چه چيزي افشاگري کنم. در کل ترجيح مي‏‌‎دهم به اين مسائل اهميت ندهم و کارم را انجام دهم. از اين هم که برخي برنامه‌ها مانند اعزام به اوپن برزيل کنسل شده، گله‌اي ندارم چون مي‌دانم فدراسيون با چه شرايطي کار مي‌کند.

ملي‌پوش تنيس روي ميز در پاسخ به اين پرسش که" آيا توزنمنتي جايگزين مسابقات اوپن برزيل خواهد شد"؟، گفت: در مورد برنامه‌ريزي‌هاي تيم ملي، مربيان و مسئولان فدراسيون بايد صحبت کنند. من نمي‌دانم چه برنامه‌اي براي تيم ملي در نظر گرفته شده است. فعلا که چيزي به ما اعلام نشده است.

وي با تاکيد بر اينکه حضور در مسابقات جهاني ژاپن و صعود به دسته يک جهان هدف اصلي تيم ملي تنيس روي ميز است، ادامه داد: البته به طور نرمال بايد در طول سال حداقل در 8 مسابقه مختلف شرکت کنيم. اما با شرايط فعلي و بودجه کمي که فدراسيون در اختيار دارد، اعزام به 6 رويداد در طول يک سال هم براي ما کافي است. اگر اردوي تدارکاتي در چين هم به اين اعزام‌ها اضافه شود، کمک مي‎‏کند تا به هدف‌مان براي مسابقات جهاني ژاپن نزديک‎‌تر شويم.

عالميان در ادامه اظهار داشت: الان تنيس روي ميز ايران در رده 33 جهان است و براي صعود به دسته اول بايد يکي از 24 تيم برتر دنيا شويم. براي رسيدن به اين مهم تلاش مي‌کنيم.

ملي‌پوش تنيس روي ميز اشاره‌اي هم به مسابقات اخير قهرماني آسيا و نتايج به دست آمده در آن کرد و گفت: سطح مسابقات خيلي بالا بود با اين حال نتايج به دست آمده به خصوص در بخش تيمي و اينکه هشتم شديم، خيلي خوب بود. البته از عملکرد خودم در اين رقابت‌ها راضي نيستم چون خوب کار نکردم. تا پيش از مسابقات قهرماني آسيا خيلي روي فرم بود اما بعد از حضور در چند رقابت مختلف، خسته شدم. اين خستگي از نظر روحي هم تاثير منفي برايم داشت به گونه‌اي که نتوانستم در مسابقات قهرماني آسيا آنطور که دوست داشتم، بازي کنم. البته الان تا حدي از آن خستگي بدني دور شده‌ام.

ملي‌پوش تنيس روي ميز که پيشنهادهايي براي حضور در ليگ‎هاي معتبر کشورهاي اروپايي داشت، در مورد وضعيت تيم باشگاه‌ اش براي سال جاري گفت: از آلمان و فرانسه و پرتغال پيشنهاد داشتم اما هنوز وضعيتم و اينکه لژيونر مي‌شوم، معلوم نيست. قطعا اگر بخواهم لژيونر شوم، آلمان را انتخاب مي‌کنم چون ليگ حرفه‌اي‌تر و قويتري دارد.

 

women who cheat on husband go why women cheat on men
i told my boyfriend i cheated on him marcandela.com should i cheat on my boyfriend
should i tell my boyfriend i cheated vancouverpaddlewheeler.com finding out your boyfriend cheated
how to tell if wife has cheated blog.123landlord.com how to cheat on husband
cephalexin 500mg read renova tube
ارسال در: شنبه 5 مرداد ساعت 13:08 (1392/5/5)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن