90/ رتبه‌بندي يا رتبه‌سازي بدمينتون‌بازان ايران؟
شماره خبر : 75046
روز گذشته خبري روي خروجي يکي از خبرگزاري‌ها قرار گرفت مبني بر اينکه سايت فدراسيون بدمينتون نسبت به انتشار اخبار خود دست به بزرگنمايي زده است.

محمد شيرمحمدي
90: روز گذشته خبري روي خروجي يکي از خبرگزاري‌ها قرار گرفت مبني بر اينکه سايت فدراسيون بدمينتون نسبت به انتشار اخبار خود دست به بزرگنمايي زده است.
ماجرا از اين قرار است که سايت فدراسيون بدمينتون در يکي از خبرهاي خود آورده است: «دو نفر از بدمينتون‌بازان تيم‌ملي دختران کشورمان براي نخستين بار در سطح جهاني داراي رنکينگ زير 100 شدند.
ثريا آقايي و يسري بيگي دو بدمينتون‌باز جوانان دختر تيم‌ملي کشورمان هستند، که توانستند در آخرين رده‌بندي که از سوي کنفدراسيون بدمينتون آسيا اعلام شد در رنک‌هاي 77 و 97 قرار گيرند.»
اما اين خبرگزاري در خبر اين موضوع را به هيچ واقعي نمي‌داند.
به هر حال آنچه مسلم است اين است که اين خبرنگار حوضه مربوطه در اين خبرگزاري بيشتر دنبال به چالش کشاندن فدراسيون بدمينتون بوده است، چراکه ايراد بزرگ خبر سايت فدراسيون بدمينتون فقط و فقط نگارش آن بوده است که براي اين خبرگزاري شائبه ايجاد کرده است.
به هر حال براي روشن شدن اين مطلب با ابوالفضل مهاجر دبير فدراسيون بدمينتون صحبت کرديم و ماجرا را از طريق ايشان پيگيري کرديم.
مهاجر که از درج اين خبر اطلاع نداشت گفت: نمي‌دانم چه چيزي نوشته و داستان از چه قرار است، اما دو بدمينتون‌باز ما در رتبه زير 100 جهان قرار گرفته‌اند و غير از اين هر خبري در هرکجا کذب است و ما نيازي به بزرگنمايي نداريم، چراکه هيچ سودي به حال ما ندارد.
اين خبرگزاري در گوشه‌اي از گزارش خود آورده است:
«براي اثبات نادرستي اين مسئله نيازي به مراجعه به سايت فدراسيون جهاني و بررسي آخرين رده‌بندي نيست، چراکه اندکي آشنايي با وضعيت بدمينتون ايران و جايگاهش در جهان مشخص مي‌کند که رنکينگ دو رقمي براي بدمينتون ايران نمي‌تواند واقعي باشد، خصوصا در بخش زنان! در واقع رتبه دو رقمي در سال‌هاي اخير موفقيتي بوده که تنها کاوه محرابي توانست به آن دست پيدا کند و سهميه المپيک را کسب کند و پس از آن حتي توسط مردان نيز تکرار نشده است.»
اما ما به اين موضوع اکتفا نکرده و با مراجه به سايت فدراسيون جهاني بدمينتون به اسم ثريا آقايي و يسري بيگي برخورديم که به ترتيب در رده 77 و 97 جهاني قرار داشتند، يعني همان خبري که فدراسيون بدمينتون ايران به درستي در سايت خود درج کرده بود.

women who cheat on husband wifes that cheat why women cheat on men
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
discount prescription card pharmacy cards rx prescription coupons
cvs 30 off coupon usingprogramming.com cvs 30 off coupon printable
ارسال در: دوشنبه 28 مرداد ساعت 22:00 (1392/5/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن