ديگر زمان ناصر‌الدين شاه نيست که آماتور برخورد مي‌کنند!
شماره خبر : 77209
پينگ‌پنگ باز ايران در المپيک پکن مي‌گويد: فدراسيون خود اجازه بازي به پينگ‌پنگ بازان ايران در ليگ عراق را داده است و بايد براي اعلام تاريخ جديد مسابقات دسته برتر‌ هماهنگي بيشتري را انجام مي‌داد.

افشين نوروزي در گفت‌وگو با ايسنا درباره‌ي تداخل تاريخ جديد مسابقات دسته برتر با رقابت هاي ليگ عراق گفت: من در اين دور از مسابقات در ليگ عراق بازي نمي‌کنم اما حدود پنج شش بازيکن در اين ليگ حضور دارند که با تيم‌هاي عراقي قرار‌داد بسته‌اند و قرار‌دادشان را فدراسيون تاييد کرده است. حتي ماليات آن را پرداخت کرده‌اند.


وي اضافه کرد: اگر اين بار هم دسته برتر پينگ‌پنگ منتفي شود براي سومين‌بار است که اين اتفاق خواهد افتاد، در حالي که مسوولان فدراسيون مي‌توانستند دقت بيشتري داشته باشند تا چنين تداخلي پيش نيايد.


نوروزي گفت: با اين‌ که تاريخ مسابقات مشخض شده است، اما تماسي که با هيات استان خوزستان داشتم گفتند که هنوز هيچ نامه‌اي به آنها ارسال نکرده‌اند که اسم من را اعلام کنند. با اين وضعيت برنامه من هم مشخص نيست و اصلا نمي‌دانم که چه‌طور بايد تمريناتم را ادامه دهم.


اين ملي‌پوش پينگ‌پنگ خاطر نشان کرد: چند روزي است که مچ دستم درد گرفته است و من تمرين نکرده‌ام و من نمي‌دانم که براي مسابقات چه زماني بايد خودم را آماده کنم اين در حالي است که بايد زمان مسابقات از پيش اعلام شود تا بازيکنان فرصت کافي براي آماده شدن در اين رقابت‌ها را داشته باشند. ديگر زمان ناصر‌الدين شاه نيست که با مسابقات به صورت آماتور برخورد شود.


نوروزي گفت: در دسته برتر 14 بازيکن حضور دارند که فکر مي‌کنم بايد هماهنگي بيشتري براي اعلام زمان جديد مسابقات صورت مي‌گرفت. در اين شرايط بايد زمان ديگري براي مسابقات دسته برتر اعلام شود يا اين‌که بازيکنان به ليگ عراق نروند به هر حال ما با اين وضعيت بلاتکليف مانده‌ايم.

 

what makes husbands cheat how to tell if wife has cheated women who love to cheat
rx prescription coupons free with coupons new prescription coupons
cvs 30 off coupon usingprogramming.com cvs 30 off coupon printable
ارسال در: چهارشنبه 20 شهريور ساعت 13:51 (1392/6/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن