90/ بوي تحرکات زيرزميني به مشام مي‌رسد!
شماره خبر : 77294
چند وقتي است اوضاع پرورش اندام ايران، ورزشي که به نوعي پرجمعيت‌ترين رشته ورزشي در بين مردم است حال و روز خوشي به خود گرفته است.

محمد شيرمحمدي
90: چند وقتي است اوضاع پرورش اندام ايران، ورزشي که به نوعي پرجمعيت‌ترين رشته ورزشي در بين مردم است حال و روز خوشي به خود گرفته است.
روزگاري اين رشته ورزشي پرطرفدار بين جوانان، نوجوانان و حتي پا به سن گذاشته راه خودش را گم کرده بود و رده‌هاي قهرماني اين ورزش دستمايه افرادي غيرحرفه‌اي و غيرمتعهد شده بود!
بدنسازي ايران قبل از سرپرستي کاظمي‌آشتياني دچار يک گمراهي محض شده بود تا جايي که بعضا عناصر داخلي اين فدراسيون، روز روشن را به شب تشبيه مي‌کردند و هرچه که مي‌خواستند به خورد جامعه پرورش‌اندام مي‌دادند.
کم توجهي رسانه‌هاي نوشتاري، ديداري و... به اين رشته باعث شده بود تا هرچه که مي‌خواستند سر اين رشته ورزشي بياورند تا جايي که فدراسيون پرورش اندام ايران تا قبل از سرپرستي کاظمي‌آشتياني از سوي فدراسيون جهاني ifbb تعليق شد. کم‌اطلاعي مسئولين وقت تربيت‌بدني و بعدا هم وزارت ورزش و حتي کميته ملي المپيک از احوال اين رشته باعث شد تا هر طور که مي‌خواهند با بدنسازان بازي کنند.
هرچه بود آن روزها گذشت و روي کار آمدن کاظمي‌آشتياني به عنوان سرپرست فدراسيون پرورش‌اندام به جاي ناصر پورعليفرد اوضاع رو به بهبودي رفت، تا جايي که حتي فکرش را هم نمي‌کرديم کشتي به گل نشسته اين رشته ورزشي را دوباره به حرکت درآورد.
آشتياني در ابتداي راه تعداد زيادي از کساني را که در گمراه کردن اين رشته ورزشي دست داشته و به فدراسيون چسبيده بودند کنار گذاشت و در مرحله بعدي پال‌چوآ رانده شده از فدارسيون جهاني را که با کمک همدستانش در ايران دست به تشکيل يک فدراسيون جهاني تقلبي زده بودند کنار گذاشت و دست ياري به سوي فدراسيون جهاني ifbb دراز کرد تا پرورش‌اندام‌کاران ايران يک نفس راحت بکشند.
از کارهاي اخير کاظمي‌آشتياني مي‌توان به تغيير در راس کميته فني داوران اشاره کرد که به زعم کارشناسان کاري فوق‌العاده بود، چراکه بدنسازان ايران سال‌ها از اين ناحيه ضربه مي‌خوردند. با روي کار آمدن جبلي در راس کميته داوران وضعيت داوري که نقش مهمي در اين رشته ايفا مي‌کرد بهبود يافت.
به هر حال پرورش‌اندام ايران با هدايت کاظمي‌آشتياني وضعيت مناسبي به خود گرفته است، اما سرپرست فدراسيون بايد بداند که هنوز سرپرست است و هرچه زودتر مقدمات انتخابات رياست فدراسيون را برپا کند، چراکه هستند کساني که چشم ديدن حال خوش پرورش اندام را ندارند و تحرکاتي که اين روزها در بيرون از اين رشته ديده مي‌شود دليل اين ادعاست!
 

my wife cheated on me now what do i do developersalley.com i cheated on my wife now what
why husband cheat how many men have affairs women cheat because
why husbands cheat wife cheat why do married men cheat
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
cialis pill blog.coepd.com celebrex pill
ارسال در: پنجشنبه 21 شهريور ساعت 10:48 (1392/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن