ايران با کسب مدال،سطح شمشيربازي آسيا را بالا مي برد
شماره خبر : 78425
رئيس کنفدراسيون شمشيربازي آسيا با تاکيد بر پيشرفت شمشيربازي ايران طي سال‌هاي اخير گفت: چشم آسيا به شمشيربازي ايران و به خصوص اسلحه سابر اين کشور است تا با کسب مدال سطح شمشيربازي آسيا را بالاتر ببرد.

سلسو، رئيس کنفدراسيون شمشيربازي آسيا که به عنوان مهمان ويژه در محل برگزاري مسابقات قهرماني زير 23 سال آسيا در کويت حضور دارد، در گفتگو با خبرنگار اعزامي مهر به کويت، در مورد سطح برگزاري اين دوره از مسابقات و همچنين وضعيت شمشيربازي ايران توضيح داد.

وي در اين خصوص اظهار داشت: سطح مسابقات نسبت به دوره پيشين اين رقابتها که در فيليپين برگزار شد، خيلي بهتر شده است. در کل سطح مسابقات خيلي بالاست به خصوص اينکه چيني‌ها با ترکيب کامل به کويت آمده است.

رئيس کنفدراسيون شمشيربازي آسيا با اشاره به اينکه تنها در دو قاره آسيا و اروپا مسابقات قهرماني زير 23 سال برگزار مي‌شود، يادآور شد: به همين دليل امکان برگزاري مسابقات در سطح جهاني وجود ندارد.

وي اشاره‌اي هم به وضعيت شمشيربازي در کشورمان کرد و افزود: ايران شمشيربازي خوبي دارد و تيم خوبي را هم راهي مسابقات کرده است. شمشيربازان ايران به خصوص در اسلحه سابر سطح بالايي دارند. در دوره پيشين همين مسابقات زير 23 سال آسيا، تيم سابر ايران با اختلاف خيلي بالا نسبت به ديگر تيم‌هاي شرکت کننده به عنوان قهرماني يافت.

سلسو تاکيد کرد: بايد بگويم رقابتهايي مانند مسابقات زير 23 آسيا فرصت خوبي براي ديگر تيم‌هاست تا با ايران رقابت کنند و اينگونه سطح خود را بالاتر ببرند.

وي با تاکيد بر حمايتي که از شمشيربازي ايران خواهد داشت، يادآورشد: هر کاري از دستم بر بيايد براي کمک به شمشيربازي ايران انجام خواهم داد. همانگونه که به زودي يک دوره کلاس مربيگري در ايران برگزار خواهد شد. چشم آسيا به شمشيربازي ايران و به خصوص اسلحه سابر اين کشور است تا با کسب مدال سطح شمشيربازي آسيا را بالاتر ببرد.

رئيس کنفدراسيون شمشيربازي آسيا در پايان گفت: حتي در مورد بانوان شمشيرباز ايران هم همين ايده را دارم. هنوز از يادم نرفته که سال 2004 آنها براي نخستين بار در رقابتهاي قهرماني آسيا در مانيل شرکت کردند.

 

why husband cheat how many men have affairs women cheat because
cheat on your wife website site married and wanting to cheat
how to cheat on wife read women cheat because
women looking to cheat link married men having affairs
prescription cards read 30 off cvs coupon
ارسال در: سه شنبه 2 مهر ساعت 10:27 (1392/7/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن