کسب مدال برنز شمشير بازي آسيا توسط مهسا پور رحمتي
شماره خبر : 78482
مهسا پور رحمتي شمشير باز اسلحه اپه که به مرحله نيمه نهايي مسابقات قهرماني زير 23 آسيا راه يافته بود، با کسب مدال برنز مشترک، به کار خود در اين رقابتها پايان داد.

در ادامه روز نخست از دومين دوره مسابقات شمشيربازي قهرماني زير 23 سال آسيا که در کويت جريان دارد، روز دوشنبه و در اسلحه اپه بانوان، مهسا پور رحمتي که پس از صدرنشيني در مرحله مقدماتي بدون انجام بازي در جمع 16 بازيکن برتر قرار گرفت و موفق شد در اين مرحله نماينده قطر را با نتيجه نزديک 15 بر 14 شکست دهد و به مرحله يک چهارم نهايي راه يابد

پور رحمتي در حالي در جمع 8 بازيکن برتر قرار گرفت که بيش از اين هيچ بانوي شمشيربازي ايراني در رده سني غير از جوانان موفق به صعود تا اين مرحله نشده بود. وي در مرحله يک‌چهارم نهايي مسابقات حريف فيليپيني خود را 11 بر صفر شکست داد و راهي مرحله نيم نهايي شد.

 


اين شمشيربازي اسلحه اپه، در حالي به مرحله نيمه نهايي قهرماني زير 23 سال صعود کرد که 3 شمشيرباز صعود کرده به اين مرحله از کشور چين بودند، پور رحمتي در مصاف با يکي از آنها به نام "لين چن" با نتيجه 15 بر 8 شکست خورد و از صعود به فينال باز ماند، با اينحال به مدال برنز مشترک دست يافتند.
در اين اسلحه فقط کشور چين وايران مدال کسب کرده ونماينده ديگر کشورها حذف شدند.

مدال برنز مهسا پور رحمتي اولين مدال کاروان 24 نفره شمشيربازان ايران در مسابقات قهرماني زير 23 سال آسيا بود. پيش از وي ديگر نمايندگان ايران در اسلحه اپه بانوان و اسلحه فلوره مردان در مراحل مختلف از دور مسابقات حذف شده بودند.
 

women who cheat with married men reason why husband cheat how to tell if wife has cheated
i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
sex stories older woman teenboy go short stories adult breastfeeding husband
metronidazole 400mg hieple.net synthroid bottle
cialis pill click celebrex pill
ارسال در: سه شنبه 2 مهر ساعت 14:20 (1392/7/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن