پورکاشيان قهرمان شطرنج بانوان ايران شد
شماره خبر : 85085
مسابقات شطرنج بانوان ايران با قهرماني آتوسا پورکاشيان خاتمه پيدا کرد.

به نقل از روابط عمومي فدراسيون شطرنج، در پايان دور يازدهم مسابقات شطرنج بانوان قهرماني کشور استاد بزرگ بانوان، آتوسا پورکاشيان که در رده‌بندي اوليه جدول مسابقات بخت نخست را به خود اختصاص داده بود، توانست جايگاه خود را حفظ کرده و به عنوان قهرماني اين رقابت‌ها دست يابد.

مسابقات فينال شطرنج قهرماني کشور در بخش بانوان از هشت آذر ماه با حضور 24 شطرنج‌باز از 10 استان کشور به ميزباني گيلان در شهر رشت برگزار شد. اين مسابقات در 11 دور به روش سوئيسي به سر داوري شهره بيات داور بين‌المللي انجام شد.

در دور يازدهم و آخرين ديدار اين مسابقات که امروز يکشنبه 17 آذر ماه ساعت 9 انجام شد، استاد بزرگ بانوان آتوسا پورکاشيان با 9 امتياز مقام نخست اين رقابت‌ها را کسب کرد و استاد بين‌المللي بانوان ميترا حجازي با 8.5 امتياز به عنوان نايب قهرماني دست يافت.

همچنين، استاد بزگ بانوان سارا سادات خادم الشريعه با 8 امتياز، استاد فيده بانوان مينو عسگري زاده با 7.5 امتياز و استاد بين‌المللي بانوان غزل حکيمي‌فرد با 6.5 مقام‌هاي سوم تا پنج را از آن خود کردند.

استاد بزرگ بانوان، آتوسا پورکاشيان با ريتينگ 2334 با آيلار لطفي با ريتينگ 1883 در ميز اول به رقابت پرداختند و با نتيجه تساوي به پايان رسيد.

در ميز دوم استاد بين المللي بانوان، ميترا حجازي با ريتينگ 2274 به مصاف آناهيتا زاهدي فر با ريتينگ 1816 رفت و در نهايت پيروز اين ديدار شد.

استاد فيده بانوان، مينو عسگري زاده با ريتينگ 2117 و استاد فيده بانوان درسا درخشاني، با ريتينگ 2087 در ميز سوم به مصاف يکديگر رفتند و به نتيجه تساوي بسنده کردند.

استاد بزرگ بانوان سارا سادات خادم الشريعه، با ريتينگ 2298 و نگار شمس، با ريتينگ 1769 در ميز چهارم با يکديگر به رقابت پرداختند و در در پايان شمس مغلوب اين ديدار شد.

استاد بين المللي بانوان، شايسته قادر پور با ريتينگ 2223 در ميز پنجم به مصاف استاد بين المللي بانوان غزل حکيمي فرد با ريتينگ 2238 رفت و در نهايت حکيمي فرد پيروز اين رقابت شد.
 

free spy apps apps for phone tracking spyware for cell phone
why husbands cheat go why do married men cheat
adult intimate sex stories link adult audio stories
tadalafil 80mg link revia
acyclovir 800mg blog.tgworkshop.net thyroxine 100mcg
ارسال در: يکشنبه 17 آذر ساعت 17:28 (1392/9/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن