مي‌خواهند مظفري‌زاده را مثل قهرماني از قضاوت کردن بيندازند
شماره خبر : 85395
رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: از رئيس فدراسيون مي‌خواهم تا مسئله مظفري زاده مثل مسئله محسن قهرماني طولاني و فرسايشي نشود. هدف اين است که پس از قهرماني، مظفري زاده را هم از قضاوت کردن بيندازند اما اين بار فدراسيون و کميته داوران چنين اجازه‌اي نمي‌دهد.

فريدون اصفهانيان با تکذيب مصاحبه‌اش در يکي از روزنامه‌هاي ورزشي روز چهارشنبه، به سايت فدراسيون فوتبال گفت: در اين روزنامه از قول من تيتري به کار رفته و جملاتي نوشته شده است که هرگز آنها را به کار نبرده‌ام. من به جهت احترام به رسانه‌ها با همه آنها مصاحبه مي‌کنم و با اين روزنامه هم مصاحبه کردم اما رسانه‌ها نبايد غيرحرفه‌اي عمل کنند و از قول من تيترهاي استنباطي بزنند.

وي تاکيد کرد: هرگز نگفته‌ام که ادعاهاي امير عابديني (مديرعامل داماش) درباره مظفري زاده (داور ديدار داماش با ملوان) به کميته داوران مربوط نيست و برود خودش پيگيري کند. مگر امکان دارد من به عنوان عضو هيات رئيسه و رئيس کميته داوران، فدراسيون و کميته داوران را خراب کنم؟ اين اصلا درست نيست که روزنامه‌ها براي اهدافي که در سر دارند از خودشان تيتر بزنند و بنويسند در حالي که من هرگز چنين جملاتي را به کار نبرده ام. من حتي خود مصاحبه را خواندم و اثري از تيتر پيدا نکردم. اين کارها حرفه اي نيست و اخلاق حرفه اي بايد توسط رسانه ها رعايت شود.

اصفهانيان ادامه داد: من اين جملات را تکذيب مي‌کنم. فدراسيون و کميته داوران هر جا که لازم باشد به حق از داوران و مجموعه کميته داوران حمايت مي‌کند. حتي نامه‌اي به کفاشيان نوشته‌ام و اظهارات آقاي عابديني در برنامه نود را ضميمه‌اش کرده‌ايم. از رئيس فدراسيون مي‌خواهم تا مسئله مظفري زاده مثل مسئله محسن قهرماني طولاني و فرسايشي نشود. هدف اين است که پس از قهرماني، مظفري زاده را هم از قضاوت کردن بيندازند اما اين بار فدراسيون و کميته داوران چنين اجازه اي نمي‌دهد.

رئيس کميته داوران در پايان گفت: يک بار از قول من تيتر مي‌زنند که علي دايي را نمي‌شناسم. مگر مي‌شود کسي علي دايي را نشناسد؟ يک بار تيتر مي‌زنند که من گفته‌ام ماجراي محسن قهرماني را پيگيري نمي‌کنم. پس اين چند جلسه که با حضور رئيس فدراسيون در اين باره تشکيل داديم چه بود؟ پيگيري نبود؟ الان هم تيتر مي‌زنند که من گفته ام مظفري زاده منتظر کميته داوران و فدراسيون نماند و خودش واکنش نشان دهد و به ما مربوط نيست. مگر مي‌شود بنده چنين چيزي بگويم؟ اتفاقا ما تا آخر ماجرا پيگير خواهيم بود تا اقدامات لازم انجام شود. واقعا درست نيست که از خودشان بنويسند در حالي که از دهان من چنين جملاتي خارج نشده است.
 

why do guys cheat on their girlfriends site i want my girlfriend to cheat on me
what to do when your wife cheated on you married and wanting to cheat how to cheat on your wife
beautiful women cheat site all wife cheat
rx pharmacy discount card go walgreens photo coupon 100 prints
walgreens printing coupons blogs.visendo.com coupon codes for walgreens photo
rx prescription coupons canada pharmacy coupon code new prescription coupons
ارسال در: چهارشنبه 20 آذر ساعت 19:20 (1392/9/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن