صدر نشيني تيم دانشگاه آزاد در ليگ شمشيربازي کشور
شماره خبر : 88133
تيم دانشگاه آزاد در پايان ديدارهاي هفته دوم مسابقات شمشيربازي در هر سه اسلحه سابر، فلوره و اپه در صدر جدول رده‌بندي قرار گرفت.

مهر، دومين هفته مسابقات شمشيربازي ليگ سراسري کشور پس از سه هفته از برگزاري ديدارهاي هفته نخست، روز جمعه با حضور کامل تيم‌هاي شرکت کننده در تهران برگزار شد. در چارچوب اين هفته از مسابقات و در رقابت‌هاي اسلحه سابر تيم دانشگاه آزاد با 15 امتياز صدرنشين شد. طراوت گيلان با امتياز مشابه دانشگاه آزاد و تيم هيات اصفهان با 13 امتيار در رده هاي دوم و سوم قرار گرفتند.

تيم دانشگاه در رقابت‌هاي اسلحه فلوره نيز صدرنشين شد. اين تيم در جدول رده‌بندي اين اسلحه صاحب 12 امتياز شد ضمن اينکه دو تيم هيات اصفهان با 10 امتياز و هيات ساري با 8 امتياز به ترتيب دوم و سوم شدند.

جدول رده‌بندي رقابت‌هاي اسلحه اپه نيز با صدرنشيني دانشگاه آزاد کامل شد. اين تيم در اين بخش از مسابقات صاحب 18 امتياز شد ضمن اينکه هيات ساري با 13 امتياز در جايگاه دوم قرار گرفت و تيم برنا هم که 12 امتياز کسب کرده بود در رده سوم ايستاد.

در رده‌بندي مجموع سه اسلحه نيز تيم دانشگاه آزاد با 45 امتياز صدرنشين شد و تيم‌هاي هيات اصفهان و هيات ساري هم به ترتيب با 34 و 30 امتياز در رده‌هاي دوم و سوم قرار گرفتند.

 

why husband cheat women that cheat on their husbands women cheat because
beautiful women cheat site all wife cheat
adult baby girl stories femchoice.org adult intimate stories
celecoxib pill internetsellout.com keflex pill
ارسال در: شنبه 28 دي ساعت 12:32 (1392/10/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن