6 داور ايراني کانديداي قضاوت در مسابقات راگبي آسيا شدند
شماره خبر : 88790
کلاس بين المللي داوري راگبي ايران با حضور مدرسان فدراسيون جهاني به پايان رسيد تا 6 داور کشورمان علاوه بر ارتقا مدرک داوري بين المللي خود به درجه 2، کانديداي حضور در مسابقات آسيايي نيز شوند.

 باشگاه خبرنگاران کلاس بين‌المللي داوري راگبي ايران با حضور مدرسان فدراسيون جهاني به پايان رسيد تا 6 داور کشورمان علاوه بر ارتقا مدرک داوري بين المللي خود به درجه 2، کانديداي حضور در مسابقات آسيايي نيز شوند.

اين کلاس با حضور 21 داور شامل 7 داور خانم و 14 داور آقا از سراسر کشور طي سه روز در محل ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد که در پايان خانم فاطمه نوري از تهران به عنوان تنها داور برگزيده در ميان بانوان به همراه آقايان علي درفکي ، پدرام بني عامريان از تهران، يوسف جلالي از خوزستان، محمد مشکيان از اصفهان و امين حسين زاده از فارس موفق به گذراندن اين دوره شدند و مدرک درجه دو بين المللي خود را دريافت کردند.

جين تونگ و اسماعيل کدير دو مدرس فدراسيون جهاني راگبي بودند که با ابراز رضايت از سطح کلاس و دانش داوران حاضر در اين دوره، اعلام کردند 6 داوري که در اين دوره موفق بودند براي قضاوت در رقابتهاي آسيايي کانديدا مي شوند.

همچنين خانم‌ها سارا عبدالملکي از تهران و مرضيه افتخاري از خراسان رضوي و آقايان نعيم هرجابي از تهران و سجاد ايزدي از فارس داوراني هستند که بايد با انجام 3 قضاوت در آينده فيلم قضاوت هاي خود را براي مدرسان ارسال کنند تا در صورت تاييد اين افراد هم مدرک درجه 2 بين المللي خود را دريافت کنند.

همچنين جين تونگ و اسماعيل کدير مدرسان فدراسيون جهاني راگبي از پدرام بني عامريان سرمربي تيم ملي راگبي سونز ايران براي ترجمه مناسب و دقيق مطالب ارايه شده تقدير به عمل آورد.
 

should i tell my boyfriend i cheated should i cheat on my boyfriend finding out your boyfriend cheated
should i cheat on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend with a black guy
ارسال در: شنبه 5 بهمن ساعت 11:16 (1392/11/5)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن