مربي اوکرايني تيم ملي ژيمناستيک به خاطر بي پولي فدراسيون رفت
شماره خبر : 88902
قرارداد سرمربي اوکرايني تيم ملي ژيمناستيک ايران به دليل بي‌پولي فدراسيون تمديد نشد.

فرامرز سنگيني در گفت‌وگو با ايسنا، درباره علت قطع همکاري فدراسيون ژيمناستيک با سرمربي اوکرايني تيم ملي، اظهار کرد: از عملکرد گنادي کتل نيکوف رضايت داشتيم اما مشکلات مالي اجازه تمديد قرارداد را به ما نداد. فدراسيون امکان پرداخت حقوق او را نداشت. ما از وجود اين مربي بيشترين استفاده آموزشي را کرديم و مدعي هستم که تاکنون از هيچ يک از مربيان خارجي اينقدر بهينه استفاده نشده بود. چون او در مکتب آموزشي يکي از کشورهاي صاحب نام تعليم ديده بود و توانست در مدت 16 ماهه حضورش در ايران نزديک به دو هزار مربي را آموزش بدهد.


وي ادامه داد: عمر بازدهي در ژيمناستيک کوتاه نيست. با اين مدت زمان فعاليت، نمي‌توان تغييرات بنيادي ايجاد کرد. در بحث فني پروسه چهار تا هشت ساله زمان نياز است تا روي ژيمناست‌ها تاثير زيادي داشته باشد. ژيمناستيک ورزشي دير بازده است. در تمام اردوها از وجود چهار نفر مربي داخلي در کنار گنادي استفاده کرديم و معتقدم مربيان در اين مدت به ظرافت‌هايي در بخش آموزشي، فني و تکنيکي دست يافتند.


دبير فدراسيون ژيمناستيک يادآور شد: اگر مي‌خواهيم از يک نظام آموزشي و مربي صاحب کلاس نتيجه‌ بگيريم، قطعا بايد يک پروسه چهار تا هشت ساله را پشت سر بگذاريم. ما از فعاليت 16 ماهه گنادي چه در بعد انضباطي و چه کاري راضي هستيم و ان‌شاءالله اگر گشايش مالي حاصل شود، قطعا از وجود او يا مربي خارجي ديگري استفاده خواهيم کرد. احتمال بازگشت گنادي وجود دارد و اگر موانع مالي نداشتيم قطع همکاري نمي‌کرديم.


سنگيني در پاسخ به اين پرسش که مگر حقوق اين مربي توسط کميته ملي المپيک تامين نمي‌شود؟ تاکيد کرد: بعد از مشکلاتي که گران شدن ارز به همراه داشت، کميته ملي المپيک ديگر نتوانست با مربيان خارجي قرارداد ببندد. بنابراين، از محل اعتبارات فدراسيون اين حقوق پرداخت مي‌شد . وقتي مشکلات مالي به و جود آمد، اختصاص بودجه کاهش يافت.


وي درباره وضعيت فعلي تيم ملي، به ايسنا گفت: بعد از قطع همکاري با مربي اوکرايني، از مربيان داخلي برنامه خواستيم و پس از بررسي آنها، محمد آذرپي به عنوان سرمربي انتخاب شد. از طرفي، ما برنامه‌هاي پيشنهادي فدراسيون را براي بازي‌هاي آسيايي 2014 و رقابت‌هاي قهرماني جهان در چين به کميته ملي المپيک ارائه کرديم، اما هنوز هيچ يک از برنامه‌ها عملي نشده است. منتظر جلسات کارشناسي کميته‌ و ستاد بازي‌ها هستيم تا اردوها را آغاز کنيم.


وي در پايان با اشاره به اهميت ورزش‌هاي پايه و پر مدال و نقش ژيمناستيک در ساختن بنيان ورزش گفت: توقع داريم با توجه به پتانسيل ژيمناستيک و حضور دکتر گودرزي به عنوان وزير ورزشي وزارت ورزش و جوانان، نگاه جدي به اين رشته شود و منابع مالي لازم اختصاص يابد.

cheat on your wife website click married and wanting to cheat
what to do when your wife cheated on you tracyawheeler.com how to cheat on your wife
adult baby girl stories femchoice.org adult intimate stories
free prescription cards inetapakistan.azurewebsites.net coupons for medication
discount pharmacy promo codes walgreens pet rx coupons
walgreens coupon photo code poddracimkamenem.cz photo deals walgreens
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: يکشنبه 6 بهمن ساعت 12:04 (1392/11/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن