صدرنشيني تيم دانشگاه آزاد در ليگ شمشيربازي مردان
شماره خبر : 90042
هفته چهارم از مسابقات شمشيربازي ليگ سراسري مردان در حالي به پايان رسيد که تيم دانشگاه آزاد در مجموع سه اسلحه موفق شد عنوان صدرنشيني را از آن خود کند.

به نقل از سايت فدراسيون شمشيربازي، مسابقات شمشيربازي ليگ سراسري مردان روز جمعه با برگزاري ديدارهاي هفته چهارم پيگيري شد. در پايان اين هفته از رقابت‌ها و در اسلحه اپه تيم برنا با 9 برد از مجموع 11 بازي و کسب 29 امتياز در صدر جدول رده‌بندي قرار گرفت. تيم دانشگاه آزاد که 9 ديدار از 10 ديدار خود را با پيروزي تمام کرده و تاکنون 28 امتياز به دست آورده دوم شد ضمن اينکه تيم شهرداري اروميه هم در رده سوم ايستاد. اين تيم تا کنون 11 ديدار برگزار کرده که طي آن صاحب 8 پيروزي و 27 امتياز شده است.

در جدول رده‌بندي اسلحه فلوره هم تيم دانشگاه آزاد بدون باخت با 21 امتياز از 7 ديدار خود صدرنشين است. تيم هيات ساري با 3 برد از 5 ديدار خود و مجموع 11 امتياز دوم شد و عنوان سوم هم به تيم هيات همدان اختصاص يافت که از نظر تعداد بازي، برد و مجموع امتيازات شرايطي مشابه هيات ساري دارد.

تيم هيات ساري اما در جدول رده‌بندي رقابت‌هاي اسلحه سابر صدرنشين شد. اين تيم در اين بخش از مسابقات تاکنون از 12 بازي صاحب 8 برد و 28 امتياز شده است. همچنين تيم طراوت گيلان که از 8 بازي بدون باخت خود به 24 امتياز دست يافته در رده دوم ايستاد و تيم تيم دانشگاه آزاد هم با يک پيروزي کمتر و 22 امتياز سوم شد.

بر اين اساس و در جدول رده‌بندي مجموع سه اسلحه تيم دانشگاه آزاد صدرنشين شد. اين تيم در اين جدول با 23 برد از 25 بازي خود و کسب 71 امتياز در رده اول قرار گرفت. بعد از دانشگاه آزاد، تيم هيات ساري که تاکنون در مجموع 27 بازي برگزار کرده، با 63 امتياز از 18 برد خود دوم شد و تيم اصفهان هم با 20 بازي، 13 برد و مجموع 46 امتياز در رده سوم قرار گرفت.

 

my husband cheated on me blog robertsuk.com i cheated on my husband with my ex
should i cheat on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend with a black guy
medication discount coupons click pharmacy discount code
pharmacy direct coupon read pharmacy coupons for new prescriptions
prescription cards read 30 off cvs coupon
walgreens printing coupons blogs.visendo.com coupon codes for walgreens photo
the best coupon websites statistics on abortion methods of abortion
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: شنبه 19 بهمن ساعت 12:42 (1392/11/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن