گزارش نهايي حادثه پيست ديزين بزودي اعلام مي شود
شماره خبر : 90992
مديرعامل شرکت توسعه و نگهداري اماکن ورزشي گفت: بزودي گزارش حادثه تلخ پيست اسکي ديزين و به کما رفتن، «نويد شاهسوندي» اعلام مي شود.

نويد شاهسوندي اسکي باز 28 ساله که در بخش نمايشي فعاليت مي کند، روز پنجشنبه هفته گذشته به دليل برخورد با پايه کابين در پيست اسکي ديزين، از ناحيه دست، لگن، پا و سر دچار شکستگي شد و به کما رفت.

وي پس از آسيب ديدگي شديد به وسيله هلي کوپتر امداد ابتدا به بيمارستان امام خميني (ره) تهران منتقل شد که با درخواست همراهانش به بيمارستان پارس منتقل گرديد. البته در اين فاصله زماني، وي دچار ايست قلبي شده که توسط امدادگران مجددا احيا شد.

براساس اين حادثه دلخراش، «محمود گودرزي» وزير ورزش و جوانان به مديرعامل شرکت توسعه و نگهداري اماکن ورزشي دستور داد تا علل حادثه را بررسي کند و چنانچه کوتاهي از سوي پيمانکار پيست اسکي ديزين صورت گرفته است، برخورد لازم با مسببان صورت گيرد تا از اين پس ديگر شاهد چنين حوادثي نبود.

وي همچنين از «لطعفلي پورکاظمي» رييس فدراسيون پزشکي ورزشي هم خواست تا هرگونه همکاري و حمايت را براي بهبود روند درماني اين اسکي باز انجام دهد.

در همين راستا، «مصطفي مدبر» مديرعامل شرکت توسعه و نگهداري اماکن ورزشي، اظهار داشت: در حال حاضر به عنوان شرکت توسعه و نگهداري اماکن ورزشي در حال پيگيري اين موضوع هستيم و اميدواريم در چند روز آينده نتيجه نهايي را اعلام کنيم.

وي در پاسخ به سوالي مبني براينکه در بررسي هاي ابتدايي چه نتايجي به دست آمده است، اظهار داشت: تنها چيزي که به صورت غير مستند به ما گزارش شده اين است که اين اتفاق خارج از محل پيست اصلي ديزين بوده که شاهسوندي با يکي از پايه هاي دکل برخورد کرده است. البته اين گزارش اوليه دقيق نيست و به همين منظور تا بررسي نهايي بايد کمي صبر کرد.

مدبر با بيان اينکه پيست اسکي ديزين در اختيار شرکت بهره بردار بام‌پاد است، گفت: براين اساس همه مسووليت اين حادثه برعهده اين شرکت است، البته اين شرکت تحت پوشش بيمه قرار دارد.

وي تاکيد کرد: از طريق شرکت توسعه و نگهداري اماکن ورزشي، گروهي را براي پيگيري دقيق اين موضوع اعزام کرده ايم و در تلاش هستيم تا پس از بررسي همه جانبه، گزارش نهايي را بزودي اعلام کنيم.
 

free spy apps spy phone apps free spyware for cell phone
my husband cheated on me blog go i cheated on my husband with my ex
beautiful women cheat read all wife cheat
erotic stories images violent sex tamil sex stories en antharangam sex change stories
how to tell if wife has cheated why women cheat on their husbands how to cheat on husband
walgreens printing coupons site coupon codes for walgreens photo
albuterol (salbutamol) 2mg read keflex 750mg
the best coupon websites open methods of abortion
ارسال در: سه شنبه 29 بهمن ساعت 16:07 (1392/11/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن