قهرمان ليگ سراسري شمشيربازي مشخص شد
شماره خبر : 91994
دهمين دوره مسابقات شمشيربازي ليگ سراسري کشور با قهرماني تيم دانشگاه آزاد به پايان رسيد.
به نقل از سايت فدراسيون شمشيربازي، هفته پاياني دهمين دوره مسابقات شمشيربازي ليگ سراسري ايران برگزار شد که در اين هفته از رقابت ها و در اسلحه اپه تيم دانشگاه آزاد با 46 امتياز در صدر جدول رده بندي قرار گرفت. در اين بخش دو تيم شهرداري اروميه و برنا هر يک به 40 امتياز دست يافتند اما با توجه به اختلاف ضربه 218 به 198 تيم شهرداري اروميه در رده دوم ايستاد و برنا هم سوم شد.

تيم دانشگاه آزاد در رقابت هاي اسلحه فلوره نيز با 28 امتياز اول شد. در جدول رده بندي مربوط به اين بخش از مسابقات هيات ساري با 24 امتياز به عنوان دوم دست يافت و عنوان سوم هم از آن تيم هيات اصفهان شد که صاحب 22 امتياز شده بود. البته تيم همدان هم از حيث امتياز شرايطي مشابه اصفهاني ها داشت اما با توجه به اختلاف ضربه 62 به 54، اين تيم از کسب عنوان سوم بازماند.

در رقابت هاي اسلحه سابر نيز دانشگاه آزاد با 46 امتياز صدرنشيني را از آن خود کرد. البته در اين بخش از مسابقات تيم طراوت گيلان هم صاحب همين تعداد امتياز شد اما به خاطر اختلاف ضربه 370 به 195 در جايگاه دوم ايستاد. ضمن اينکه هيات اصفهان هم با 40 امتياز سوم شد.

بدين ترتيب در مجموع سه اسلحه تيم دانشگاه آزاد با 120 امتياز صدرنشين شد و عنوان قهرماني دهمين دوره مسابقات شمشيربازي ليگ سراسري کشور را در ميان دوازده تيم شرکت کننده در اين رقابت ها به خود اختصاص داد. ضمن اينکه دو تيم هيات اصفهان و هيات ساري هم به ترتيب با 98 و 94 امتياز دوم و سوم شدند

free spy apps spy phone apps free spyware for cell phone
rx prescription coupons free prescription discount card new prescription coupons
discount prescription card viagra coupons printable rx prescription coupons
cephalexin 500mg mostefaiamine.com renova tube
diprolene 0.05% deltasone 5mg amoxicillin
ارسال در: شنبه 10 اسفند ساعت 15:56 (1392/12/10)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن