عمراني: سال آينده حتما در بوندسليگا آلمان شرکت مي‌کنم
شماره خبر : 92439
ملي پوش پينگ پنگ ايران مي گويد راهيابي به تيم ملي براي مسابقات جهاني با توجه به آمادگي که داشته محتمل بوده است.

پوريا عمراني در گفت و گو با ايسنا، درباره‌ي راهيابي‌اش به تيم ملي پينگ پونگ گفت: خوشبختانه مسابقات خوبي بود و با امتياز خوبي که در دوره‌ي پيش به دست آوردم و سوم شده بودم اين بار هم با مقام سومي و در مجموع امتيازات به عنوان نفر اول به تيم ملي راه پيدا کردم.


وي درباره‌ي غيبت برادران عالميان در مسابقات دسته برتر هم گفت: به هر حال اين که آنها حضور نداشتند در سطح کيفي مسابقات تاثيري نداشت و تمام پينگ پنگ بازان با انگيزه مسابقه دادند.


عمراني با بيان اين که احتمال مي‌داده با توجه به آمادگي که دارد به تيم ملي برسد افزود: در حال حاضر وضعيت خوبي دارم و تمريناتم را به صورت منظم در شهر خود سپري مي کنم. در سال جاري هم از عملکردم در ليگ برتر و دسته‌ي برتر راضي هستم.


اين ملي پوش پينگ پنگ تاکيد کرد: سال آينده حتما در بوندسليگا آلمان شرکت مي‌کنم و اگر اين اتفاق بيافتد سطح آمادگي‌ام بهتر خواهد شد. همچنين امسال يک شرکت اسپانسرم شده و قرار است با کره جنوبي قرار داد ببندد تا از لحاظ راکت و امکانات حمايت شوم.


عمراني درباره‌ي مسابقات جهاني پينگ پنگ که در ارديبهشت سال آينده برگزار مي شود گفت: اين رقابت‌ها بسيار سخت است، و در دو سال اخير هم بازيکنان ايران نتوانستند نتيجه‌ي خوبي در اين رقابت‌ها بگيرند اما فکر مي‌کنم ترکيب نوشاد و نيما عالميان، و من ترکيب بسيار خوبي براي اين رقابت‌هاست و مي‌توانيم نتيجه‌ي خوبي هم بگيريم.


وي افزود: خوشبختانه فرصت کافي تا زمان مسابقات داريم و در اين مدت مي‌توانيم به سطح آمادگي خوبي برسيم.


عمراني خاطر نشان کرد: من از مسئولان حاضر و دوره‌ي قبل فدراسيون همچنين خانواده‌ام که در اين مدت به من کمک کردند تشکر مي کنم.

free spy apps spy phone apps free spyware for cell phone
canadian pharmacy coupons blockislandorganics.com coupons for free stuff
the best coupon websites statistics on abortion methods of abortion
cialis pill zithromax 250mg celebrex pill
ارسال در: جمعه 16 اسفند ساعت 09:38 (1392/12/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن