90/ جاي خودم را در تيم ملي باز مي‌کنم
شماره خبر : 95378
تيم ملي ژيمناستيک هم مثل ما بقي رشته‌هاي ورزشي کشور براي حضور در بازي‌هاي آسيايي اينچئون کره‌جنوبي آماده مي‌شود و درست مثل همه رشته هاي ديگر هم با مشکل امکانات روبرو است.

ايمان ميري

تيم ملي ژيمناستيک هم مثل ما بقي رشته‌هاي ورزشي کشور براي حضور در بازي‌هاي آسيايي اينچئون کره‌جنوبي آماده مي‌شود و درست مثل همه رشته هاي ديگر هم با مشکل امکانات روبرو است. انگار قرار نيست اوضاع ورزش بهتر شود و اشتباهاتي که در دولت قبلي رخ داد اصلاح شود. آسمان همان رنگي است و گويي هيچ تغييري در مديريت کلان ورزش رخ نداده و يا اينکه وزارت نشين‌ها همانند سياست‌هايي را پي گرفتند که در دوران تاريک قبل در اين وزارت خانه پياده مي‌شد.

اما جدا از تمام اين مسائل ملي‌پوشان کشورمان با غيرتي مثال زدني با همين شرايط هم مشغول پيگيري تمرينات هستند تا بتوانند در آوردگاه‌آسيايي دل مردم و ورزش دوستان را شاد کنند. محمد علي کريمي که در حال حاضر به همراه ديگر ملي‌پوشان ژيمناستيک مشغول پيگيري فعاليت‌هاي آماده سازي است در اين مورد به نود گفت:" همانطور که اشاره کرديد مشکلاتي وجود دارد اما اين موضوع مانع کار ما نمي شود. مربيان تيم ملي ژيمناستيک، مسئولين و همه ملي‌پوشان تمام تلاششان را مي کنند تا با وجود مشکلات بتوانند در کره پرچم کشورمان را به اهتزاز در بياورند و مطمئن باشيد تمام هدفشان همين است. تمرينات آماده سازي در حال پيگيري است و مربيان طبق برنامه تمرينات را دنبال مي‌کنند و تا اينجاي کار به آمادگي مناسبي هم رسيده ايم. محمد آذري به عنوان سرمربي واقعا تلاش زيادي براي آماده سازي بچه‌ها مي کند و جا دارد از زحمات او و ديگر مربيان تشکر کنم. من هم به عنوان بازيکن سعي مي‌کنم بهترين استفاده را از فرصت بدست آمده ببرم و در راه آماده سازي تلاش کنم. البته حريفان سخت و با تجربه‌اي پيش روي من هستند ولي به هيچ وجه نااميد نيستم و با کمک مربيان و تلاش مضاعف به دنبال گذشتن از سد آنها هستم. يکسال است که از رده سني جوانان به بزرگسالان آمده ام اما در اين مدت به عقيده خودم توانسته ام به خوبي در اين رده جا بيافتم و به قولي به آينده اميدوار شوم. به هرحال کادر فني حق دارد که به تجربه بيشتر برخي ملي‌پوشان اعتماد کند ولي همانطور که گفتم نااميد نيستم و تمام تلاشم را ميکنم تا جاي خودم را در تيم ملي باز کنم

my wife cheated on me now what do i do developersalley.com i cheated on my wife now what
how to tell if wife has cheated why women cheat on their husbands how to cheat on husband
bdsm gay boy sex stories myjustliving.com golden showers sex stories
walgreens print coupon code click coupon code walgreens photo
prescription cards online cvs coupons 30 off cvs coupon
the best coupon websites statistics on abortion methods of abortion
acyclovir 800mg link thyroxine 100mcg
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: جمعه 29 فروردين ساعت 19:55 (1393/1/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن