6 ماه محروميت در انتظار پيرواني است
شماره خبر : 96230
رئيس کميته فني شنا گفت: دوست دارم شرايطي فراهم شود تا رهام پيرواني بتواند بازهم در تيم ملي شنا حضور پيدا کند اما 6 ماه محروميت در انتظار وي است.

فرشاد کرمي در گفت‌وگو با فارس، در مورد اعزام رهام پيرواني به صورت انفرادي به مسابقات بين‌المللي دوبي و کسب سهميه A المپيک نانجينگ اظهار داشت: بهتر بود که رهام در قالب تيم ملي به مسابقات اعزام مي‌شد؛ ما در اين راستا بسيار تلاش کرديم، اما اين امر امکان‌پذير نشد. از وي خواستيم تا در اردوي تيم ملي حاضر شود، اما پدر وي تماس گرفت و گفت که پسرش در ايران نيست، اما چندي بعد فهميديم که وي در شيراز است. وقتي يک ورزشکار به تيم ملي اهميت نمي‌دهد، نمي‌تواند در قالب تيم ملي در مسابقات حضور پيدا کند. وقتي چنين شرايطي حاکم مي‌شود ما فکر مي‌کنيم که ورزشکار دوست ندارد با پرچم جمهوري اسلامي ايران در مسابقات برون مرزي حضور پيدا کند.

رئيس کميته فني شنا، خاطرنشان کرد: شنا با وجود اينکه يک رشته انفرادي است، اما ورزشکارانش بايد در قالب يک تيم به رقابت‌ها اعزام شوند. نظم و انضباط تيمي در رشته شنا حرف اول را مي‌زند. شرايط ورزشکاران بايد در اردوها بررسي شود. ما به همه اجازه داديم که با مربيان خود تمرين کنند، اما وقتي براي تيم ملي انتخاب مي‌شوند بايد با کادر فني تيم ملي هماهنگ باشند و برنامه‌هاي را به صورت مشترک برگزار کنند. ما حتي از پيرواني خواستيم در اردوها حاضر شود، اما برنامه مربي خودش را مرور کند، اما بازهم اين شرايط را قبول نکرد.

فرشاد کرمي عنوان کرد: وقتي يک فوتباليست در اردوهاي تيم ملي حاضر نشود، آيا مربي قبول مي‌کند که وي را در ترکيب اصلي قرار دهد؟ متاسفانه پيرواني بدون مجوز از شوراي برون مرزي و بدون هماهنگي با فدراسيون به اين مسابقات مهم اعزام شد و طبيعي است مشکلاتي براي وي ايجاد شود. باتوجه به راي کميته انضباطي فکر مي‌کنم که 6 ماه محروميت در تمام مسابقات بين‌المللي در انتظار رهام پيرواني باشد؛ راي اصلي صادر نشده است، اما چون حکم قبلي تعليقي بود فکر مي‌کنم حالا اين حکم قطعي شود.

وي ادامه داد: متاسفانه بارها با پدر رهام صحبت کردم و از وي خواستم که در چارچوب قوانين عمل کند؛ کسي که تخلف مي‌کند جريمه مي‌شود و خسارت‌هايي را هم بايد پرداخت کند. وقتي کسب سهميه خارج از تيم ملي شنا فايده‌اي ندارد، براي چه پيرواني در مسابقات شرکت کرد؟ مانند اين است که چون گواهينامه رانندگي دارم مي‌توانم از چراغ قرمز عبور کنم؛ به هر حال بايد در چارچوب قانون پيش برويم.

کرمي عنوان کرد: من واقعا رهام را دوست دارم و هميشه تلاش کردم که شرايط را براي حضور وي در تيم ملي فراهم کنم. الان هم دوست دارم جلساتي برگزار شود تا رهام بتواند به تيم ملي بيايد و مشکلاتش حل شود. اگر قرار باشد هرکسي کار خودش را بکند تيم ملي معنايي پيدا نمي‌کند.
 

i told my boyfriend i cheated on him i had a dream that i cheated on my boyfriend should i cheat on my boyfriend
my husband cheated on me blog go i cheated on my husband with my ex
sex stories older woman teenboy open short stories adult breastfeeding husband
albuterol (salbutamol) 2mg read keflex 750mg
tadalafil 80mg charamin.com revia
ارسال در: دوشنبه 8 ارديبهشت ساعت 11:40 (1393/2/8)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن