رفتار اشتباه پيرواني ادامه پيدا نکند
شماره خبر : 96347
کارشناس شناي ايران با تاکيد بر اينکه رفتار رهام پيرواني اگر ادامه پيدا کند براي ساير ورزشکاران هم بدآموزي خواهد داشت گفت: وزارت ورزش هم بيشتر نظر به محروميت اين شناگر دارد.

 

محمد اقبالي در گفت و گو با ايسنا، اظهار کرد: موفقيت هاي تيم ملي شناي جوانان را در مسابقات بين المللي دبي تبريک مي گويم. بازيکنان فوق العاده خوب کار کردند. با وجود اينکه ما در بحث کميت شناگران مشکل داريم، يک پروسه خاصي را بايد طي کنيم تا به موفقيت برسيم. حالا هم اين موفقيت هاي شناگران جاي تقدير دارد.

وي درباره حاشيه هاي بوجود آمده درباره رهام پيرواني گفت: بايد فضاي کار ريشه يابي شود. بايد بررسي کرد و ديد علت چيست. ما از نظر مربيگري و شناگران تيم ملي سطح خيلي خوبي داريم. فکر نمي کنم دانش مربيان ايراني به ويژه مربيان تيم ملي جاي ترديد داشته باشد که يک شناگر بخواهد آن را بهانه کند و به تيم ملي نيايد. واقعيت اين است که مشکل اصلي اين شناگر با فدراسيون و يا تيم ملي نيست. خانواده پيرواني يکسري کدورت هايي از گذشته با افراد ديگر داشته است که روي اين مساله اثر گذاشته است.

کارشناس شنا با اظهار تاسف از مصاحبه هاي تند پيرواني عليه فدراسيون گفت: کميته فني فدراسيون بر اساس اصول علمي حرکت مي کند. همين رهام پيرواني زير نظر مربيان فعلي تيم ملي تربيت شده است. خود من هم مدتي با او کار کرده ام. از سال 2011 زير نظر فدراسيون در مسابقات مختلف شرکت کرده و حالا به رشد خوبي رسيده است. او آينده خوبي دارد و نبايد درگير حاشيه ها شود. به نظرم بهتر بود که پيرواني در رسانه ها اين حرف ها را مطرح نمي کرد. نبايد تند روي انجام مي شد. فدراسيون هم در شرايط خاص مجبور مي شود که از لفظ کميته انضباطي بهره ببرد.

اقبالي بار ديگر تاکيد کرد: مسائل و کدورت هاي شخصي در اين ماجرا وجود دارد. بين رهام پيرواني و فدراسيون هيچ گاه مشکلي وجود نداشت. حالا هم او بايد توجيه شود. اين رفتار پيرواني در درازمدت نتيجه نمي دهد. بايد اين حاشيه ها در همين جا قطع شود. مي دانم که وزارت خانه هم بيشتر نظر به محروميت رهام پيرواني دارد. سابقه چنين رفتاري در رشته هاي ديگر هم بوده است و معمولا فدراسيون ها و وزارت ورزش ورزشکار خاطي را با محروميت جريمه کردند. به هر حال رهام پيرواني اشتباه کرده است. اما اميدوارم بيش از اين به اشتباه او دامن زده نشود.

وي خاطرنشان کرد: اميدوارم فدراسيون هم با گرفتن تعهداتي از پيرواني اين فضا را مديريت کند. پدر رهام پيرواني فکر مي کند نتيجه اي که پسرش گرفته برگ برنده است و حالا در رسانه ها مصاحبه هاي تندي مي کند. اما بايد بداند که اين جريان مقطعي است. فراموش نکنيم که رهام پيرواني در يک تورنمنت موفق به کسب سهميه شده است و اينطور نيست که حالا قهرمان آسيا باشد. رفتار رهام پيرواني اگر ادامه پيدا کند براي ساير ورزشکاران هم بدآموزي خواهد داشت. در ورزش نبايد به اين مسائل دامن زد. من شخصا اعتقادي به برخورد شديد ندارم و اميدوارم موضوع حل شود.
 

what makes husbands cheat my boyfriend cheated on me with a guy women who love to cheat
free prescription cards inetapakistan.azurewebsites.net coupons for medication
walgreens coupon photo code poddracimkamenem.cz photo deals walgreens
walgreens printing coupons blogs.visendo.com coupon codes for walgreens photo
ارسال در: سه شنبه 9 ارديبهشت ساعت 12:02 (1393/2/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن