سهل‌انگاري کرديم اما با ما لجبازي نشود
شماره خبر : 97041
دومين مرحله اردوي تيم ملي ژيمناستيک براي بازي‌هاي آسيايي اينچئون در بندرعباس در حال برگزاري است. در شرايطي که قرار بود به گفته سرمربي تيم ملي 17 ژيمناستي که در دور اول اردوها حضور داشتند همگي در اردوي دوم نيز حاضر باشند، اما هادي خناري نژاد، رضا پرنيان و احسان خدادادي غايب هستند.

هادي خناري نژاد در گفت‌وگو با ايسنا، با بيان اين که فعلا از تيم ملي خط خورده ام و در تيم ملي نيستم، اظهار کرد: قرار بود چهارشنبه ساعت 10 صبح در بندر عباس باشيم، اما سالگرد مادربزرگم بود و از طرفي پروازهاي مازندران به بندرعباس روزهاي دوشنبه و پنجشنبه هستند و من ناچار بودم که پنجشنبه صبح به بندرعباس بروم.
 


او در پاسخ به اين پرسش که آيا تاخيرتان را به اطلاع کادر فني تيم ملي رسانده‌ايد؟ تصريح کرد: قبل از آغاز اردوي بندرعباس به مربي تيم ملي گفتم که مشغله دارم. از يک طرف کارهاي زيادي را بايد انجام مي دادم و از طرف ديگر امتحانات ميان ترم دانشگاه در پيش بود. من خواستم که به جاي چهارشنبه گذشته از شنبه اين هفته‌ به اردو بروم. سه شنبه قبل هم به کادر فني زنگ زدم، اما موبايل‌هايشان خاموش بود و گويا در پرواز بودند.
 


کاپيتان تيم ملي ژيمناستيک در واکنش به اين اظهار نظر که کادر فني حق داشته به خاطر تاخير، شما را از اردو کنار بگذارد؟ خاطر نشان کرد: ما به فدراسيون هم تاخيرمان را اطلاع نداديم و سهل انگاري کرديم. نمي‌دانم اجازه مي‌دهند که در اردوي بعد باشيم يا نه. در جريان تصميم کادر فني نيستم. از اسم ما براي حضور در بازي‌هاي آسيايي استفاده مي‌کنند، اما خودمان در اردو نيستيم! هنوز معلوم نيست که ژيمناستيک به اينچئون مي‌رود يا نه. سرمربي تيم ملي خواسته که من، رضا پرنيان و احسان خدادادي در اين اردو نباشيم و به اردوي بعدي اضافه شويم.
 


خناري نژاد در واکنش به اظهار نظر آذري مبني بر اين که پرنيان عمل جراحي داشته و بايد براي بازگشت به تيم ملي از پزشکش اجازه بگيرد، اظهار کرد: هفت ماه از عمل پرنيان گذشته و مشکلي در اين زمينه ندارد. او نزد دکترش رفته و گفته که مشکلي نيست.
 


او در پاسخ به اين پرسش که آيا شما با کادر فني مشکلي داريد؟ گفت: ما بليت بندرعباس را براي پنجشنبه رزور کرده بوديم. سرمربي تيم ملي سه شنبه شب تماس گرفت و گفت اگر چهارشنبه ساعت 10 صبح به اردو نيامديد ديگر نياييد. ما مشکلي با کادر فني نداريم. من نزديک‌ترين ملي‌پوش ايران به مدال هستم. اگر قرار است مدالي بگيريم بايد من آن مدال را بگيرم اما فکر مي‌کنم برخورد کادر فني به خاطر مصاحبه‌هايي است که انجام داده‌ام و گفته‌ام که شرايط تيم ملي واقعا بد است. غذا و جاي محل خوابمان واقعا مشکل دارد. ژيمناست‌ها که پولي نمي گيرند. من مصاحبه کردم و گفتم که صبحانه و ناهار و شام نخورده ام. غذاي ما کباب کوبيده و لقمه و اين چيزها است. فعلا که شرايط به خاطر مشکلات مالي خوب نيست. البته آن طور که کيخواه و رمضانپور گفته اند احتمالا وضعيت در اردوي بندرعباس خوب بوده است.
 


کاپيتان تيم ملي ژيمناستيک يادآور شد: ما از طريق رييس فدراسيون ژيمناستيک به فدراسيون اعلام ‌کرده‌ايم که نمي‌توانستيم به بندرعباس برويم، معلوم نيست که چه تصميمي مي‌گيرند . ان‌شاءالله بايد ديد که شرايط اردوي بعد چه مي‌شود. خوب است که کميته ملي المپيک و وزارت ورزش و جوانان هر چه سريع‌تر بگويند که ژيمناستيک به بازي‌هاي آسيايي مي‌رود يا نه تا از بلاتکليفي در بياييم. بايد مشخص مي‌شود که بالاخره ژيمناستيک به صورت تيمي اعزام مي‌شود يا در تک وسيله شرکت مي‌کند. اين به نفع فدراسيون و ملي‌پوشان است، چرا که زماني به شروع بازي‌ها نمانده است.
 


او در پاسخ به اين سوال که آيا شخص ديگري به عنوان نفر دوم جايگزين شما هست؟ تاکيد کرد: ما در وسيله دار حلقه، ژيمناست خوبي نداريم و در واقع نزديک‌ترين فرد به مدال خودم هستم. اين حرف را هم به خاطر فينال‌هايي که حضور داشتم و جزو پنج نفر اول شدم مي‌گويم. شايد برخورد آرام کادر فني با من به همين دليل است. من وقتي به اردوي تيم ملي مي‌آيم خوب کار مي‌کنم و اين طور نيست که کار نکنم و در تيم باشم. همان کساني که من را دعوت نمي‌کنند به وزارت ورزش و جوانان مي‌روند و مي‌گويند که خناري نژاد مدال مي‌گيرد! در واقع از اسمم استفاده مي‌کنند. من ديگر خسته شده ام. چه هادي باشد و چه نباشد ان‌شاءالله هر کسي که به بازي‌هاي آسيايي مي‌رود خوب نتيجه‌ بگيرد و کشور را سربلند کند.
 


ملي‌پوش ژيمناستيک ايران در پاسخ به اين پرسش که آيا مصدوميت شما مانع نمي‌شود که شما در اردوهاي تيم ملي کم کار ظاهر شويد؟ خاطر نشان کرد: از آغاز اردوي بندرعباس من در شهر خودم کارهاي قدرتي را روي دار حلقه شروع کردم. در اين بخش ضعف داشتم، اما فکر مي‌کنم در چهار ماه باقي مانده بتوانم خودم را به شرايط قبلي برسانم، اما نمي‌توانم کارم را ارتقا بدهم. شايد فدراسيون و مربيان فکر مي‌کنند که من نمي‌توانم خودم را برسانم بهتر است با من رو بازي کنند. اگر قرار نيست اعزام شوم، آدمي نيستم که اجازه دهم با من بازي شود. اگر چهار نفر ژيمناستيک را مي‌شناسند به خاطر تلاش من و ملي‌پوشان ديگر است.
 


کاپيتان تيم ملي ژيمناستيک در پاسخ به اين پرسش که آيا فکر نمي‌کنيد به خاطر اطلاع ندادن و تاخير براي ورود به اردو حق با سرمربي تيم ملي است که هر تصميمي بگيرد به ايسنا، گفت: حق با سرمربي تيم ملي است، اما چهار ماه تا بازي‌هاي آسيايي باقي مانده است. اين تصميم گيري غير حرفه‌اي است . مي‌توانستند به گونه ديگري ما را جريمه کنند. پول که نمي‌دهند، جريمه هم مي‌کنند. مشغله زيادي داشتم و فراموش کردم که به فدراسيون و کادر فني زنگ بزنم، اما ما ورزشکاريم و بايد شرايط براي حضور ما مهيا باشد. درست است که کارمان اشتباه بوده، اما اين گونه جريمه غير حرفه‌اي است. ما نمي گوييم عضو اصلي تيم ملي هستيم، اما سه نفر 10 روز اردوي تيم ملي را از دست دادند. نتيجه‌ چه مي‌شود؟ اينجا سطح مربيان مشخص مي‌شود. فدراسيون هم بايد دخالت مي‌کرد. نمي‌دانم از اردوي بعدي به تيم ملي بعدي دعوت مي شويم يا نه، اما اميدوارم که تصميمي بگيرند که به نفع کشور باشد نه براي لج و لجبازي!
 

cheat on your wife website go married and wanting to cheat
what makes husbands cheat my boyfriend cheated on me with a guy women who love to cheat
adult intimate sex stories indian sex stories com adult audio stories
how to tell if wife has cheated blog.123landlord.com how to cheat on husband
medication discount coupons walgreens print coupon code pharmacy discount code
rx prescription coupons canada pharmacy coupon code new prescription coupons
discount prescription card news.hostnetindia.com rx prescription coupons
ارسال در: سه شنبه 16 ارديبهشت ساعت 13:39 (1393/2/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن